Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JASNÝ NÁZOR

  Brožová se naštvala a právem! Má pravdu, říkají mnozí!

  12.09.2017 11:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Kateřina Brožová je nejenom stále sexy, krásná, ale nebojí se říct veřejně svůj názor. A jako jedna z mála osobností českého šoubyznysu se teď projevila tak, že jí není jedno, co se kolem nás děje!

  Brožová lupa
  Kateřina Brožová se nebojí říct svůj názor! | ShowPix

  Stejně jako tisícům jiných jí vadí to, jak se u nás staví nebo rekonstruují silnice, ale i to, co dokáží správci komunikací třeba i s policií udělat pro jednu soukromou akci. Tím však otráví řadu lidí a znepříjemní jim život.

   

  „Neuvěřitelná neomalenost v sobotu odpoledne uzavřít úsek dálnice v oblasti Zbraslav Cukrák kvůli předváděčce veteránů.. Několikakilometrová kolona, zdržení třičtvrtě hodiny. Neuvěřitelné, co si kdo v tomhle státě dovolí!!!,” rozčílila se na svém profilu na sociální síti herečka a moderátorka. 

  Kateřinu Brožovou právem rozčílila situace na našich silnicích.
   

   

  „A o pár kilometrů dál uzavřené úseky kvůli rekonstrukci. Kde v sobotu odpoledne samozřejmě nikdo nepracuje! Náš milý Kocourkov. To jsem zvědavá, kolik adeptů do parlamentu chce věci skutečně změnit a nejenom vykřikovat předvolební hesla,” pokračovala dál Brožová.

   

  A má pravdu. V jejím názoru jí desítky lidí na sociální síti podpořily. A nejenom tam. Někteří ocenili, že herečce není jedno, co se kolem nás děje. „Brožová je frajerka. Kdejaká herečka se vyjadřuje k uprchlíkům a já nevím černouškům v Africe, ale když se má vyjádřit k tomu, co se nás opravdu bezprostředně dotýká, vystaví na Facebook kytičku nebo zvířátko. Kateřina Brožová aspoň říká věci narovinu, to se mi líbí,” kontroval dokonce jeden ze starostů obce ve středních Čechách.

   

  Brožová je sama řidička a pochopitelně jí, jako statisíce dalších rozčiluje i tempo, jakým u nás Správy a údržy silnic v krajích nebo ŘSD postupují při opravách silnic. Vždyť pomalejší je snad už jedině šnek…

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...