Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DIVNÁ PROMĚNA

  Dádo Patrasová, diváci ti vzkazují: Už nech proboha těch “plastik”!

  11.09.2017 00:25 / celebrity google+ twitter facebook

  Je jí sice 61 a dalo by se říct, že vypadá na svůj věk skvěle, ale není to tak úplně pravda. Dáda Patrasová si přestává být podobná. Působí až nateklým dojmem, a spíše jako by podstoupila plastické - korekční zákroky, které se moc nedaří!

  Patrasová Dáda lupa
  Na obnovené premiéře muzikálu Krysař bylo znát, že Dáda je po jistých úpravách! | ShowPix

  Diváci, kteří mívali zpěvačku a herečku rádi,  jí různě na sociálních sítích vzkazují jediné: „Dádo, už nech těch plastik. Vždyť si přestáváš být podobná a je to ohavné…,” píší mnozí. 

   

  „Už se nemůže ani přirozeně usmát, aby jí ty švy nepraskly,” píše jedna z pisatelek na sociální síti. „Proboha, vždyť vypadá jak ze Star Treku. To nemá zrcadlo. Není vůbec hezká, oteklá, celá zešikmená. Co si to nechává píchat do obličeje…?,” ptá se další žena na sociální síti.

   

  Patrasová však odmítá, že by měla výrazné plastické zásahy. „Nějaké korekce tam jsou a využívala jsem i podkožní nitě, které se pak přetvoří v kolagen…,” svěřila se Patrasová před časem.  

  Dáda Patrasová přiznává jisté kosmeticko-plastické zásahy, díky kterým si ale přestává být přirozeně podobná.

   

  Kdo jí ale vídá a zná, ví, že je za tím něco jiného. „Má nejspíš různé výplně v tvářích, je to vytažené, vyžehlené. Ale přehání to, je to dost necitlivě dělané. Opravdu vypadá divně. Přitom to bývala tak krásná holka,” dodala jedna z kolegyň Dády ze šoubyznysu.

   

  „Sama chodím na drobné údržby, ale to co má Dáda Patrasová, bych si nikdy nenechala udělat. Jestli bude takhle pokračovat dál, bude vypadat jako z jiné planety. A za pár let to už nepůjde a bude to vypadat hrozivě,” varuje jedna z hereček Patrasovou.

   

  Někteří dokonce nařkly Patrasovou z toho, že “chlastá, a proto je oteklá”. To však herečka a zpěvačka odmítá. I když před časem její nevěrný manžel Felix Slováček, kvůli kterému má nervy, naznačil, že s alkoholem jisté problémy měla…

   

  Nic to nemění na tom, že Dáda Patrasová to s “omlazováním” hodně přehání. Proč se neinspiruje zhruba podobně starými kolegyněmi, které mají jen korekce a vypadají skvěle, jako třeba moderátorka Marie Tomsová, zpěvačka Petra Černocká či herečka Eva Hrušková.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...