Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZMĚNY U CELEBRIT

  Kašáková má velké plány, Bernášková se stěhuje a Langmajer řádil se synem!

  10.09.2017 00:02 / celebrity google+ twitter facebook

  Prázdniny jsou za námi. Mnohé celebrity relaxovaly, některé aktivně, jiné se jen válely u bazény nebo u moře. Jsou ale i takové, které řeší životní změny. Jak to mají Veronika Kašáková, Jana Bernášková nebo Lukáš Langmajer?

  Kašáková lupa
  Veronika Kašáková má teď velké plány! | Dumrealit Exclusive

  Nová hvězda TV Nova Veronika Kašáková připravuje pro kanál Nova Plus pořad o proměnách, se kterými má již několikaleté zkušenosti v rámci jedné z aktivit svého nadačního fondu. Veronika je velmi cílevědomá žena a její přínos v oblasti edukace dětí z dětských domovů je signifikantní.

   

  „Děkuji tam nahoru, že mám spoustu práce a mohu pomáhat svým dětem. Čeká mě teď další cestování po domovech a čeká mě velký kus práce, snažím se v rámci svých sil udělat pro jejich rozvoj maximum a těší mě, když má práce plodí ovoce,“ řekla o své práci Veronika Kašáková.  

  Veronika Kašáková chystá nový pořad o proměnách, ale také další knihu!
   

   

  V létě prý musela trochu zvolnit, odpočinout si a být sama se sebou, respektive se svým přítelem, aby nabrala nové síly a čerstvou energii a mohla se do toho zase opřít naplno. „Jednou dvakrát do roka člověk potřebuje pauzu, aby mohl zase zabrat. Psala jsem knížku, hodně jsem četla a spala,“ prozradila nám Veronika, kterou jsme potkali na akci realitní kanceláře Romana Machníka v pražském areálu Šeberov.

   

  „S Milanem jsme si dovolenou opravdu užili. Teď nás i v soukromí čeká velká životná etapa. Hledáme místo, nějaký pěkný pozemek, na kterém bychom postavili náš domov. Někde v okolí Peci, kde jsem vyrostla a kde se cítím doma. Je to ale ještě běh na dlouho trať. Než člověk koupí pozemek, pak ho ve spolupráci s architektem navrhnou a postaví dům, to ještě pár let počkáme. Stěhovali jsme se do nového bytu vloni, takže nespěcháme, ale těšíme se,“ odtajnila své plány krásná blondýnka a prozradila, že má už podepsanou smlouvu na svou druhou knihu, kterou teprve píše. V prodeji by měla být v roce 2019.

   

  Na rozlučku s prázdninami dorazila Veroniky fond podpořit svou účastí také moderátorka Iveta Vítová s dcerkou Anetou, herečka Jana Bernášková s rodinou nebo herec Lukáš Langmajer se synem Mikulášem. Lukáš si po několika letech konečně udělal pracovní pauzu a vydal se s rodinou v létě na aktivní dovolenou do Holandska. Spíše než za teplem se tam jeli otužovat.

   

  „Bylo tam spíš chladněji, ale náš syn by se koupal, i kdyby tam plavaly kry,“ směje se Lukáš. „Na podzim mu bude 5 a teď ho nejvíc baví to, co viděl v Amsterodamu. Šikovní kluci tam pro pobavení lidí u kávy skáčou salta, točí se na jedné ruce apod. To se mu líbilo moc, takže když má teď možnost skákacího hradu, pytle nebo trampolíny, je ve svém živlu. Tady je pořád v hradu a zdokonaluje svoje umění,“ chválí syna pyšný otec. „Co jsme si tu teda zamilovali, je i ta úžasná poctivá zmrzlina.“

   

  Herec se i přes svoje velké pracovní vytížení věnuje velmi své rodině.Tedy jak Mikulášovi, tak nedávno narozené dcerce a hlavně manželce. Jezdí na výlety, podporuje aktivní život svých dětí a i během akce neustálě něco podnikali. Nejvíce času strávili kromě skákacího hradu v lanovém parku.

   

  Zato herečka Jana Bernášková s rodinou měla o prázdninách trochu jiné starosti. „Potkala jsem tu své herecké kolegy, papoušky. Točili jsme spolu i se Zdeňkem Troškou pohádku Čertoviny,“ prozradila půvabná herečka, která na akci dorazila s celou rodinou. „To je milé překvapení.“

   

  A jak je Jana připravena na školní rok? „No vždycky si říkám, že začnu tak v polovině srpna, ale nakonec to dopadne vždycky tak, že to řeším až poslední víkend před školou a už vidím, že vše bude pryč,“ konstatovala Jana. „Největší problém je sehnat boty, Justýnky velikost je průměr, a to je vždy problém. Neustále vyprodáno,“ dodala.

   

  Bernáškovou s manželem teď čeká stěhování, na Vánoce už budou v novém bytě. „Děti budou mít každý svůj pokoj, tak se moc těší. Nechala jsem je vybrat barvy a pokojíčky jsme přizpůsobili jejich představám, takže se těšíme všichni.“

   

  Akci na podporu nadačního fondu Veroniky Kašákové podpořily svou účastí a vystoupením také zpěvačky Michaela Gemrotová, Kamila Nývltová a Iva Frühlingová. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...