Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  CELEBRITA CESTUJE

  Tohle se vám nezdá! Michal Horáček načapán v metru!

  06.09.2017 12:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Patří mezi nejlepší textaře, nejúspěšnější podnikatele a teď i prezidentské kandidáty. Jeho majetek je v řádech stovek milionů či spíše miliard a vozí se v luxusním autě. Přesto ale Michalu Horáčkovi nedělá problém jet metrem.

  Horáček metro lupa
  Michal Horáček sjížděl eskalátory v metru. | ShowPix

  Právě v pražské podzemce “načapal” náš paparazzi fotograf Michala Horáčka. Sjel eskalátory a pak si sedl na lavičku na nástupiště. Čekání na soupravu metra si krátil čtením zpráv na tabletu.

   

  „Jela jsem nahoru z metra a myslela jsem si, že mě šálí zrak. Proti jel pan Horáček. V džínách, košili. Usmíval se, byl milý. Hodně mě to překvapilo, ale proč by i on nemohl jezdit metrem, když ve světě je běžné, že i velké celebrity se po metropoli přepravují MHD. Je to rychlejší než autem,” svěřila se Bleskove.cz jedna z cestujících, paní Lucie.  

  Michal Horáček si v metru četl v tabletu a pak se rozplýval nad miminkem v kočárku.
   

   

  A protože má Michal Horáček dobré pozorovací schopnosti, zahlédl ve vagónu maminku s kočárkem a hned se rozplýval nad miminkem. „Je krásné. Kolik je mu…?,” ptal se hned textař a podnikatel mladé maminky, která už na nástupišti stála vedle něj ve chvíli, kdy projížděl tablet.

   

  Nyní Michal Horáček objíždí republiku se svou talk show a zároveň pořádá setkání pro občany jako prezidentský kandidát. „Nikomu nic nenutím, jen se potkávám s lidmi, diskutuji s nimi. Je to pro mne velmi přínosné,” svěřil se prezidentský kandidát. 

   

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...