Pondělí 22. ledna 2018
svátek má Slavomír, zítra Zdeněk
  CELEBRITA CESTUJE

  Tohle se vám nezdá! Michal Horáček načapán v metru!

  06.09.2017 12:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Patří mezi nejlepší textaře, nejúspěšnější podnikatele a teď i prezidentské kandidáty. Jeho majetek je v řádech stovek milionů či spíše miliard a vozí se v luxusním autě. Přesto ale Michalu Horáčkovi nedělá problém jet metrem.

  Horáček metro lupa
  Michal Horáček sjížděl eskalátory v metru. | ShowPix

  Právě v pražské podzemce “načapal” náš paparazzi fotograf Michala Horáčka. Sjel eskalátory a pak si sedl na lavičku na nástupiště. Čekání na soupravu metra si krátil čtením zpráv na tabletu.

   

  „Jela jsem nahoru z metra a myslela jsem si, že mě šálí zrak. Proti jel pan Horáček. V džínách, košili. Usmíval se, byl milý. Hodně mě to překvapilo, ale proč by i on nemohl jezdit metrem, když ve světě je běžné, že i velké celebrity se po metropoli přepravují MHD. Je to rychlejší než autem,” svěřila se Bleskove.cz jedna z cestujících, paní Lucie.  

  Michal Horáček si v metru četl v tabletu a pak se rozplýval nad miminkem v kočárku.
   

   

  A protože má Michal Horáček dobré pozorovací schopnosti, zahlédl ve vagónu maminku s kočárkem a hned se rozplýval nad miminkem. „Je krásné. Kolik je mu…?,” ptal se hned textař a podnikatel mladé maminky, která už na nástupišti stála vedle něj ve chvíli, kdy projížděl tablet.

   

  Nyní Michal Horáček objíždí republiku se svou talk show a zároveň pořádá setkání pro občany jako prezidentský kandidát. „Nikomu nic nenutím, jen se potkávám s lidmi, diskutuji s nimi. Je to pro mne velmi přínosné,” svěřil se prezidentský kandidát. 

   

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...