Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DIVNÁ KAUZA

  Skončil herec z Ordinace či Kriminálky Anděl na záchytce a byl agresivní na ženu?

  02.09.2017 14:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Působí spíš jako "méďa dobrák", nicméně i takoví muži mohou občas ujet a projevit se hrubě. Alespoň tak to vypadá s hercem Michalem Novotným (38), kterého diváci znají z Kriminálky Anděl nebo Ordinace v růžové zahradě. Údajně měl skončit na záchytce.

  Novotný Michal lupa
  Michal Novotný měl mít údajně ostrý noční konflikt! | ShowPix

  Herec Vinohradského divadla Michal Novotný měl v noci na pátek konflikt v jednom z řetězců rychlého občerstvení v centru Prahy. Jak uvedl Blesk, měl se pustit do hádky s prodavačkou a zasahovat musela policie.

   

  „Michal Novotný z Kriminálky Anděl strávil noc na záchytce. Krátce po půlnoci ho odvezli z řetězce fast foodu z centra Prahy za agresivní chování vůči mladé dívce za kasou,“ tvrdí údajný účastník konfliktu s tím, že tyjátr to byl tak veliký, že na místě vznikla řada fotografií na mobilní telefony od dalších svědků.  

  Michal Novotný se měl v centru Prahy pustit do křížku s prodavačkou z rychlého občerstvení.
   

   

  Sám herec, který hraje i v muzikálech, nejprve vyvrátil, že by byl ná záchytce. „Došlo k určitému konfliktu, je pravda že byla zavolána městská policie. Tím to všechno skončilo. Na záchytce jsem neskončil, bylo to nedorozumění,“ řekl Blesku herec, ale nespecifikoval, co přesně se stalo.

   

  Následně to ale přiznal s tím, že strávil "ve společnosti lékaře" asi 5 minut, a pak šel prý domů. Konflikt vznikl prý proto, že žádal po prodavačce menší porci, i přesto, že zaplatí plnou cenu a ona mu jí údajně odmítala dát... 

   

  A právě proto, že to bylo v noci, je zřejmé, že za vším bude asi alkohol. Zkrátka každý někdy ujede, i celebrita, ale člověk by se měl umět ovládat.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...