Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DALŠÍ RÁNA

  Patrasová v šoku: Rozchod!

  01.09.2017 15:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Jako by nestačily problémy s manželem Felixem Slováčkem, teď ještě tohle. Zpěvačka a herečka Dáda Patrasová (61) neprožívá zrovna dobré období. Přišel další rozchod!

  Patrasová Dáda lupa
  Dáda Patrasová je smutná z toho, co se přihodilo dceři Aničce! | ShowPix

  Ne snad, že by bylo něco v kauze Felix Slováček a jeho Lucie Gelemová nového, to asi nehrozí. Nebo, že by Dádu opustil její milionářský Ital. Ale starosti má kvůli dceři Aničce (22). Není jí jedno, že se její vztah zhroutil jako domeček z karet. 

   

  Zpěvačka a herečka Anička Slováčková je totiž zase sama. Po půlročním vztahu se rozešla se spolumajitelem pizzerie Filipem Papežem. „Je za tím pracovní vytížení Aničky. Filip prostě neunesl, že na sebe nemají tolik času...," řekl zdroj z jejich okolí.   

  Anička Slováčková je po více jak půlročním vztahu zase sama.
   

   

  Problém je spíš ten, že Anička dala přednost práci před vztahem. Zpívá, hraje, točí v televizi, vystupuje na akcích a její partner chtěl víc času trávit s ní, což moc nešlo.

   

  „Nikdo jiný v tom není. Jsem sama...," podotkla Slováčková, která se sice novému vztahu nebrání, ale má podmínku - partner musí být tolerantní a uvědomovat si, že nežije s ženou, která pracuje od osmi do půl páté.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...