Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SLAVNÝ JUBILANT

  Jan Rosák slavil neuvěřitelné jubileum! Nedávno získal i neuvěřitelnou roli!

  14.08.2017 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Jan Rosák je jméno, které zná každý. A nyní slaví své jubileum. Málokdo by řekl, že je mu 70. Energie má na rozdávání a nedávno dostal neuvěřitelnou roli. Stal se "otcem Furou" v show televize Prima Pevnost Boyard.

  Rosák Jan lupa
  Charismatický Jan Rosák oslavil významné životní jubileum! | FTV Prima

  Rosák i se svými kolegy a přáteli slavil kulaté narozeniny ve vinařství v Ústeckém kraj. A takový mejdan vinařství snad ještě nezažilo.

   

  „Pevnost Boyard – ta budova sama o sobě, vás úplně omámí. Když se řekne genius loci, tak na tuhle budovu se to hodí naprosto beze zbytku. Už když se k ní blížíte lodí, protože jinak se tam dostat nelze, tak nevím, jak ostatním, ale mně vstávaly chlupy vzrušením po těle. Já jsem byl úplně v tranzu. A když jsem tam vkročil, řekl jsem si: Aha, teď jsem tady,“ směje se Jan Rosák.

   

  „Pro naše vinařství je samozřejmě velkou ctí, že zde můžeme přivítat otce Furu a ty, kteří soutěž Pevnost Boyard přežili. Asi není nikdo z mé generace, kdo by tuto soutěž neznal a znají ji už i naše děti. Ale pravdou je, že i při pěstování vína se dá zažít celá řada dobrodružství,“ říká se smíchem majitel vinařství JohannW Jan Dienstl. 

  Jan Rosák, moderátor a otec Fura z Pevnosti Boyard, oslavil neuvěřitelné 70. narozeniny!
   

   

  Herečka Ivana Jirešová, herec a zpěvák Michael Foret, herec Antonín Duchoslav, zpěvák Ondřej Ruml, Anife Vyskočilová, zpěvačka Martina Bárta, bloggerka Nikol Moravcová a nechyběl ani letošní dobyvatel Pevnosti Boyard a moderátor TOP STARu na Primě Petr Vágner. Nemohl chybět ani moderátor Jan Rosák, který je pro české diváky známý jako otec Fura a v předstihu zde oslavil 70. narozeniny.

   

  „Když jsem sledoval první řadu a některé kolegy, tak jsem si říkal, že to je brnkačka, ale ono to tak úplně není. I když jsme měli všechno nastudované, tak to ve finále šlo stranou a člověk se musel zapojit sám. Čekal jsem, že dostanu nějakou výkonnostní disciplínu, a oni mi dali šváby. Bohužel mi předtím nedorazil kufr, a tak jsem neměl náhradní oblečení a šel jsem soutěžit ve sportovním na ostro. A když na mě pak sypali brouky, tak jsem vydržel do chvíle, než jsem na intimních partiích cítil, jak to tam všechno leze. To bylo nejhorší,“ prozradil moderátor TOP STARu Petr Vágner.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...