Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEPOCHOPITELNÉ PROBLÉMY

  Známý český herec je v exekuci! Teď možná přijde o jedinou nemovitost!

  15.08.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Nevydělává zrovna málo peněz, přesto má dluhy a teď hrozí, že přijde o jedinou nemovitost. Herec Marek Taclík čelí exekuci a za pár dní půjde jeho byt v pražských Strašnicích zřejmě do dražby!

  Taclík Marek lupa
  Marek Taclík má exekuci na byt a hrozí, že o něj skutečně přijde! | ShowPix

  Podle Centrální evidence exekucí je jasné, že proti herci jsou vedena hned tři exekuční řízení za dva miliony korun. Jeho jediná nemovitost - byt, půjde do dražby. Vyvolávací cena je 1,6 milionu korun. Hodnotu má přitom daleko vyšší, i když jde jen o 1+1.

   

  Dluhy má mít Marek Taclík proto, že neplatil sociální a zdravotní pojištění. Dluh má dosahovat asi 300 tisíc korun plus úroky. Herec prý nekomunikuje ani s úřady. „Neotevřel ani odhadci na ten byt. On je Marek trochu svéráz," řekl jeden z jeho známých.  

  Marek Taclík se dostal do finančních problémů a zřejmě přijde o byt!
   

   

  Proč se ale Taclík dostal do takových problémů, když jim mohl čelit? Přitom se mu za pár týdnů narodí jeho první potomek, kterého čeká se svou partnerkou. S ní žije v jejím bytě, na který se exekuce nevztahuje. Nicméně herec má asi pocit, že není důvod žít v obavách. 

   

  Pokud se dražba jeho bytu uskuteční, což asi nebude problém, protože o podobné byty je v Praze veliký zájem, umoří exekuční správce dluhy, svou odměnu, soudní poplatky a zbytek vyplatí herci. Ten se ale k ničemu nevyjadřuje. Dělá, jako kdyby se nic nedělo... 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...