Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PIETNÍ VZPOMÍNKA

  Zesnulí Ivo Pavlík i Věra Špinarová dostali vlastní květiny! Syn Adam promluvil o tom, co prožívá…!

  14.08.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Netrvalo ani pět měsíců a opět se spolu sešli kdesi nahoře. Zpěvačka Věra Špinarová odešla koncem letošního března po kolapsu v čáslavském divadle. Její bývalý manžel, hudebník Ivo Pavlík, současný manžel zpěvačky Heidi Janků, zemřel v sobotu po těžkém infarktu. Nyní mají oba své vlastní květiny. Jejich syn Adam Pavlík zároveň také uvedl, co nyní prožívá…

  Špinarová Pavlík lupa
  Ivo Pavlík a Věra Špinarová zemřeli necelých pět měsíců po sobě! | Archiv

  Heidi Janků se v neděli měla v Nemyčevsi u Jičína zúčastnit křtu mečíků, které jsou vždy pojmenovány po známých osobnostech. Svůj měla mít Heidi i Ivo Pavlík a pokřtít gladiolu, tedy mečík, měli i Věře Špinarové.

   

  Když v sobotu večer navždy Ivo Pavlík odešel, pochopitelně se zpěvačka akce nezúčastnila. Pořadatelé se proto s ohledem na smutnou událost rozhodli , že spolu s dalšími osobnostmi pokřtí květinu jak Věře Špinarové, tak i jejímu bývalému manželovi Ivo Pavlíkovi.

   

  „Tak se taky stalo. Nechtěli jsme z toho dělat žádnou tryznu, to by si určitě pan Pavlík nepřál. Udělali jsme to s úctou a ty stovky lidí v rámci akce byly rády, že mohly být u toho. Byl to dobrý nápad, abychom tak vlastně uctili památku obou…,” řekl Bleskove.cz Jiří Kubela.

   

  Akce se v neděli zúčastnili manželé Jan Přeučil a Eva Hrušková, herci Jan Kuželka a Josef Dvořák i stylista a designér Kája Pavlíček. „Je velmi smutné, že tak výjimečný a skvělý člověk, jakým byl Ivo Pavlík, odešel tak nečekaně, nicméně je hezké, že mohou mít spolu s Věrkou Špinarovou společně květiny, které nesou jejich jména. A bylo nám ctí být u toho,” řekli všichni zúčastnění.  

  Ivo Pavlík zemřel ve věku 84 let, necelých pět měsíců po své první ženě Věře Špinarové!
   

   

  V sobotu před tím křtily své mečíky zpěvačka Hanka Křížková, moderátorka Marie Tomsová a herečka Kateřina Kornová. Letos šlo o osobnosti, které slavily nějaké významné jubileum.

   

  Syn zesnulého Ivo Pavlíka i v březnu zesnulé Věry Špinarové přišel během pěti měsíců o oba rodiče. Prožívá velkou bolest a smutek.

   

  „Je to smutné, během půl roku jsem ztratil mamku i otce. Je to pro mě velmi těžké životní období, s nímž se musím vyrovnat. S taťkou jsme se nejvíce bavili pochopitelně o muzice. Měl obrovský přehled nejenom o starších zpěvácích a skupinách, ale pozorně sledoval i současné kapely a interprety. Obdivoval jsem jeho znalosti, vždyť takové nemají ani někteří naši hudební publicisté a teoretikové. Bude mi moc scházet,“ svěřil se Deníku syn Adam Pavlík, rovněž hudebník, který řadu let účinkoval se svojí maminkou Věrou Špinarovou, doprovázel ji se svou kapelou.

   

  Zdrcená je pochopitelně zpěvačka Heidi Janků, která byla se svým milovaným manželem až do poslední chvíle. Ta prozradila, že měl velmi nemocné srdce, které těžký infarkt už bohužel nevydrželo…

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...