Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZASE BONDEM

  Daniel Craig zase kecal. Za 150 milionů dolarů udělá zkrátka cokoli!

  13.08.2017 00:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Nikdy neříkej nikdy, se říká. Tvrdil to i americký herec Daniel Craig, ale teď je všechno jinak. Za pořádný balík udělá kdekdo i to, o čem původně tvrdil, že neudělá. Slavný herec si totiž opět zahraje slavného Jamese Bonda.

  Craig lupa
  Daniel Craig udělá za 150 milionů dolarů asi cokoli! | Archiv

  Craig si zahraje hned ve dvou nových bondovkách. Honorář musel být hodně zajímavý. To se nedalo odmítnout. Po premiéře poslední bondovky Spectre Craig ekl, že si raději podřízne žíly, kdyby měl znovu hrát Bonda.  

  Daniel Craig se nechal přemluvit a za 150 milionů dolarů si dvakrát ještě zahraje v bondovce.
   

   

  Pro producentku Barbaru Broccolli to však nebude levný špás. Již před časem se mluvilo o tom, že Craig za další dva filmy inkasuje 150 milionů dolarů. Tuto sumu nikdo oficiálně nepotvrdil, ale za samozřejmost se považuje, že Craig za oba filmy inkasuje přinejmenším 100 milionů. Ruku na srdce, kdo z nás by takovou nabídku odmítl?

   

  Pokud si Craig opravdu zahraje ve dvou dalších filmech, tak bude mít na svém kontě celkem šest bondovek. Dosud si zahrál agenta 007 ve filmech Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall a Spectre. V roli hlavnýh nepřítele Bonda by se ve filmu, který má premiéru v listopadu 2019, měli vrátit Christoph Waltz a Dave Bautista.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...