Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NUCENÁ PAUZA

  Matěj Ruppert: Vážná nemoc! Hrozí poškození mozku?

  12.08.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Lídra kapely Monkey Business Matěje Rupperta postihla vážná nemoc a skončil v nemocnici. Kvůli tomu si nejméně na měsíc musel dát nucenou pauzu. Všichni doufají, že bude brzo v pořádku a nenastane poškození mozku!

  Ruppert Matěj lupa
  Před pár dny Matěj Ruppert ještě zpíval, teď je v nemocnici! | ShowPIx

  To se právě může dočasně stát v případě klíšťové encefalitidy, kterou Ruppert trpí. Nebyl by první ani poslední. Někteří pacienti dokonce mohou ochrnout. Podle vlastního vyjádření si není vědom toho, že by ho kouslo klíště nebo pil mléko. Má pocit, že se nakazil od komára. 

   

  U zpěváka a hudebníka vše začalo vysokými teplotami a kolapsovým stavem. Lékaři mu po sérii vyšetření oznámili, že má klíšťovou encefalitidu.  

  Matěj Ruppert z Monkey Business skončil v nemocnici s klíšťovou encefalitidou!
   

   

  „Matěj měl vysoké horečky a skončil v nemocnici. Nikdo nevěděl, co mu vlastně je. Doktoři si mysleli, že jde o zánět močových cest, nakonec se z toho vyklubala encefalitida," řekl manažer skupiny Robert Rozkurz.

   

  Zbytek hudebního tělesa doufá, že lídr bude v pořádku a vše se obejde bez komplikací a následků. Kapela bude teď minimálně měsíc vystupovat bez Rupperta. 

   

  Klíšťová encefalitida je jedno z nejnebezpečnějších onemocnění mozku, kterým se ročně v ČR nakazí stovky lidí. Někteří mohou dokonce i zemřít. Ale jde o pacienty třeba chronicky nemocné. Při včasné medikaci je pacient během několika týdnů v pořádku. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...