Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ROZCHOD ROKU

  Vízner opustil manželku a našel si o 46 let mladší!

  11.08.2017 11:25 / celebrity google+ twitter facebook

  Tohle snad nikdo nečekal. Po 20 letech a třech dětech je konec. Herecký pár Oldřich Vízner (70) a Vendulka Křížová (45) se rozešel. Herec si totiž našel o 46 let mladší přítelkyni. Nejspíš jej postihla ne druhá, ale třetí míza.

  Křížová Vízner lupa
  Tenhle vztah už je minulostí, Vízner si našel mladší! | ShowPix

  Původně to vypadalo na krach vztahu už před pěti lety, kdy měl mít Vízner úlet. Vše se ale urovnalo a Křížová vzala partnera na milost. Teď ale vše dopadlo už jinak. „S rodinou už moc nejsem,“ řekl herec Blesku s tím, že detaily rozebírat nechtěl.

   

  Vízner s Křížovou mají děti Anežku (16), Alberta (14) a Františka (9). Žili původně v pronajatém bytě, než si pořídili v Horoměřicích rodinný dům. Jenomže tam společně dlouho nevydrželi. „Zamiloval se do čtyřiadvacetileté holky,“ prozradili kolegové z Divadla Rokoko.  

  Oldřich Vízner se rozešel s partnerkou Vendulkou Křížovou a našel si mladší!
   

   

  A podle lidí z divadla Vendulka Křížová tentokrát práskla do stolu. Po téměř dvaceti letech soužití ji Oldovy nevěry přestaly bavit a sbalila mu kufry! „Není pravda, že bych se už úplně odstěhoval,“ podotkl herec.

   

  Křížová se snažila situaci zlehčit. „Děkuju za váš zájem... Jsme s Oldou v pohodě," uvedla v SMS zprávě pro deník s tím, že nejspíš nechce vířit vody.

   

  Kdo je onou třetí mízou a múzou zároveň pro starého hereckého pardála, není zatím jasné. Ale co nevidět se s ní Oldřich Vízner určitě na nějaké akci rád pochlubí. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...