Neděle 21. ledna 2018
svátek má Běla, zítra Slavomír
  NOVÝ POST

  TO JE VTIP? František Ringo Čech jako volební lídr!

  10.08.2017 13:40 / celebrity google+ twitter facebook

  Tohle zřejmě není legrace! František Ringo Čech má nový post. Stal se volebním lídrem Strany práv občanů, tedy Zemanovců. Má tak straně pomoci získat příznivce jak v nastávajících volbách, tak i podporu pro Miloše Zemana v prezidentské kampani.

  Ringo Čech lupa
  Nový volební superlídr Strany práv občanů - herec, malíř, básník František Ringo Čech. | ShowPix

  Informaci o "superlídrovství" Ringo Čecha sdělil šéf strany Jan Veleba. „Miloš Zeman mě požádal, jestli bych se nestal lídrem Strany práv občanů, s čímž jsem souhlasil,“ řekl novinářům Čech, který povede pražskou kandidátku.  

  František Ringo Čech se stal superlídrem Strany práv občanů, tedy Zemanovců!
   

   

  Miloš Zeman se přitom už od strany distancoval, a to po jejím neúspěšném tažení do Sněmovny ve volbách roku 2013. Prezident tehdy požádal, aby si strana ze svého názvu vyškrtla jeho jméno, na které odkazoval dodatek „Zemanovci“. SPO mu vyhověla, ale i tak se nadále podporou prezidenta zaštiťuje.

   

  „Myslím si, že pan prezident volby vyhraje a v tom případě bude potřebovat spojence v parlamentu. Náš cíl je překročit pět procent,“ řekl Jan Veleba.

   

  Čech se v posledních letech stejně jako prezident republiky vymezuje proti nelegální imigraci. Svůj odmítavý postoj k přijímání uprchlíků před časem vyjádřil i umělecky, když namaloval obraz Lekce němčiny pro uprchlíky.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...