Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÝ POST

  TO JE VTIP? František Ringo Čech jako volební lídr!

  10.08.2017 13:40 / celebrity google+ twitter facebook

  Tohle zřejmě není legrace! František Ringo Čech má nový post. Stal se volebním lídrem Strany práv občanů, tedy Zemanovců. Má tak straně pomoci získat příznivce jak v nastávajících volbách, tak i podporu pro Miloše Zemana v prezidentské kampani.

  Ringo Čech lupa
  Nový volební superlídr Strany práv občanů - herec, malíř, básník František Ringo Čech. | ShowPix

  Informaci o "superlídrovství" Ringo Čecha sdělil šéf strany Jan Veleba. „Miloš Zeman mě požádal, jestli bych se nestal lídrem Strany práv občanů, s čímž jsem souhlasil,“ řekl novinářům Čech, který povede pražskou kandidátku.  

  František Ringo Čech se stal superlídrem Strany práv občanů, tedy Zemanovců!
   

   

  Miloš Zeman se přitom už od strany distancoval, a to po jejím neúspěšném tažení do Sněmovny ve volbách roku 2013. Prezident tehdy požádal, aby si strana ze svého názvu vyškrtla jeho jméno, na které odkazoval dodatek „Zemanovci“. SPO mu vyhověla, ale i tak se nadále podporou prezidenta zaštiťuje.

   

  „Myslím si, že pan prezident volby vyhraje a v tom případě bude potřebovat spojence v parlamentu. Náš cíl je překročit pět procent,“ řekl Jan Veleba.

   

  Čech se v posledních letech stejně jako prezident republiky vymezuje proti nelegální imigraci. Svůj odmítavý postoj k přijímání uprchlíků před časem vyjádřil i umělecky, když namaloval obraz Lekce němčiny pro uprchlíky.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...