Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MÁ PROBLÉM

  Koptík od Gregorové je prý podvodník! Lidé mu nadávají, ale ona ho hájí

  09.08.2017 12:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Podvodník, slibotechna, vyčůránek a podobně. Takovými nadávkami častují na sociálních sítích a v diskuzích někteří Ondřeje Koptíka (33), přítele herečky Hany Gregorové (64). On sám se brání, že je v tom nevinně, ale některé lidi prý chápe. Jeho partnerka se ho zastává!

  Gregorová Koptík lupa
  Na Ondtřeje Koptíka útočí někteří klienti operátora, on prý ale za situaci nemůže! | Profimedia

  Koptík totiž pracoval jako zprostředkovatel internetového připojení v O2. Díky tomu se taky seznámil s Hanou Gregorovou. Mnozí jej, jak uvedl Blesk ale nařkli z toho, že nabízí slevy, které není schopen garantovat. A proto jej pranýřují veřejně.

   

  „Podvodníček Ondřej Koptík nabízí slevu na internet, pokud si jej sjednáte přes něj. Slevu však nikdy nedostanete a každý měsíc slibuje, že sleva bude v dalším vyúčtování,“ práskl na přítele Gregorové jeden z naštvaných lidí.

   

  „Bacha, podvodník! Je to ten hajzl, co chodí s tou 64letou babou,“ stojí velmi tvrdě v jiném komentáři k jeho službám. „Nabízí slevu, pokud si internet sjednáte přes něj. Nikdy ji ale nedostanete,“ uvedl další klient.  

  Na Ondřeje Koptíka se sesypala vlna kritiky za to, že nabízel slevy, které nemohl garantovat!
   

   

  Ondřej Koptík přiznává, že stížnosti jsou nejspíše oprávněné. „Bohužel tuším, že těch lidí bude hodně,“ říká dokonce bez vytáček. „Nejedná se ale o podvod z mojí strany!“ uvedl k problému.

   

  „Já vše jen zprostředkoval, chyba vznikla na straně poskytovatele služeb. Všem poškozeným doporučuji se obrátit na reklamační oddělení poskytovatele,“ řekl Ondřej, který u operátora už prý nepracuje.

   

  Jeho partnerka se ale Koptíka zastává: „Beztak na něj lidi útočí hlavně proto, že je se mnou,“ obhajovala svého přítele Hana Gregorová.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...