Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEDĚLNÍ ROZHOVOR

  VLAĎKA ŘEPKOVÁ: Mít jemné srdce v drsném světě je odvaha, ne slabost!

  06.08.2017 11:55 / celebrity google+ twitter facebook

  Je sexy, krásná, stále mladá a svěží, i když je maminkou dvou dětí! Poslední dobou je její bývalý vztah s fotbalistou Tomášem Řepkou propírán médii a jak ona sama říká - z většiny jsou to lži, pomluvy, ke kterým se ale ona sama nesníží. V Nedělním rozhovoru pro Bleskove.cz se Vlaďka Řepková Bahenská rozpovídala o životě, plánech, práci, ale i kauze týkající se jejího exmanžela.

  Řepková lupa
  Vlaďka Řepková je modelka, příležitostná herečka, kosmetička, ale hlavně maminka dvou dětí! | Archiv V. Řepkové

  Když se řekne “Vlaďka Řepková” či dříve Erbová, všem se vybaví mladá krásná žena s uhraničnýma očima i tělem. Jak vy sama sebe vnímáte? 

  O kom to mluvíte? (smích) Víte, s kým ten rozhovor vlastně děláte? (smích). Ale vážně. Sama sebe vnímám úplně jinak, jako normální holku a především jako mámu. To, jak vypadám nebo působím, je na hodnocení druhých, osobně si myslím, že ten, kdo moc řeší to, jak vypadá nebo působí, se časem stane svou vlastní obětí.

   

  Mnoho lidí vás vnímá jako sexsymbol, jste žena, která udává nějaký trend. Uvědomujete si to?

  No jistě, že jsem si toho vědoma. Díky tomu mi přeci leží celý svět u nohou! (smích.) Nikdy jsem nad tím takhle nepřemýšlela. Asi se najde někdo, komu se líbím a pochopitelně mi to, jako každé ženě, lichotí, ale jsem nohama na zemi. Každopádně děkuji za kompliment, dneska máte nějakou lichotící náladu, tak si to musím trochu užít...  

   

  Tak sluší se pochválit krásnou ženu..., když si to zaslouží! Vy se ale Vlaďko modelingu už tak aktivně nevěnujete, nicméně nenapadlo vás třeba zapracovat na vlastní módní značce a z pozice “modelky” přejít na opačnou stranu a stát se módní návrhářkou? Vycházím z toho, že modelka sama dobře ví, co se nosí, co lidi chtějí. 

  Je to moc hezká představa navrhovat krásné oblečení, které by mělo úspěch, ale je to jako kdybyste chtěl po houslistovi ze symfonického orchestru, aby složil symfonii. Je to tvůrčí, umělecká činnost, s tím se musíte narodit, to se nedá naučit. Být, dnes už jen občas, modelkou, je pro mě dostačující, jsem houslistka. Ale dobrá... (smích) 

  Vlaďka Řepková Bahenská se věnuje stále focení, modelingu, kosmetice, ale především charitě a svým dvěma dětem!
   

   

  Co je vlastně nyní vaší hlavní náplní, profesí? 

  Se stěhováním do Brna přišly změny i v mém pracovním životě. Stále fotím, i když je toho samozřejmě méně než dřív, občas si mě nějaký hodný režisér vybere pro ztvárnění své postavy, v posledních týdnech jsem měla to štěstí účinkovat v detektivním seriálu, který se již brzy objeví na obrazovkách. Pracuji jako manikérka a hlavně – jsem máma na plný úvazek. Dvě malé děti, škola, školka, kroužky, doma vrcholový sportovec, připravit snídani, uvařit oběd, večeři, vyprat, vyžehlit, uklidit dům, všechno dělám sama a je toho na jednoho vážně dost. Uff, jen o tom mluvím a už je mi zase hic (smích). No a v neposlední řadě, a to je činnost, kterou dělám na výsost ráda, vymýšlím nové projekty pro spolek Vlaďka dětem. Nedávno jsem dokončila rekonstrukci pokojíčku velmi nemocné Simonky. Abyste to špatně nepochopili: neběhala jsem v montérkách, to by pokojíček Simča neměla ještě dnes, ale povedlo se nám díky šlechetným partnerům zajistit finanční prostředky na rekonstrukci, která je u konce. 

   

  Když jsme u té charity a vaší nadace Vlaďka dětem, co připravujete nového?

  V nejbližší době připravujeme charitativní vystoupení protagonistů pořadu Na stojáka. Díky šlechetnosti účinkujících poputuje výtěžek ze vstupného dětem na onkologická oddělení, se kterými spolupracujeme, na nákup potřebných pomůcek k léčbě. Momentálně ještě ladíme produkční záležitosti. Jakmile budeme mít k akci vyrobené propagační materiály, určitě je najdete na stránkách spolku Vlaďka dětem vladkadetem.cz, mém Facebooku a na stránkách pořadu Na stojáka. A pak v listopadu se bude konat druhý ročník akce – HVĚZDY DĚTEM, kde budou známé tváře vázat adventní věnce v galerii Prahy 1. Výtěžek z prodeje bude určen na nákup vánočních dárků nemocným dětem. Loni měla akce obrovský úspěch, hned jsem věděla, že ji chci do budoucna zachovat jako tradici. Tímto vás na obě akce všechny srdečně zvu, přijďte nás podpořit a pomoct tak těm, kteří to opravdu potřebují. Žádné mediální „hvězdy“. Jsou to skuteční hrdinové z masa a kostí, srdcem plným citu, hlavou s mnoha otázkami, na které nejsou odpovědi, a duší plnou strachu. Oni totiž skutečně bojují o svůj život. Spolu se svými lékaři a rodiči, kteří je milují natolik, že by pro záchranu jejich života udělali cokoliv, třeba jim dali ten svůj. Dovedete si představit tu bolest z bezmoci, z toho že to nejde? Pomozme jim.

   

  Záslužná činnost, takže se nenudíte. Nicméně, když mluvíte o malých dětech - čím jste vlastně chtěla být, když jste byla malá či v pubertě? 

  …tou vaší návrhářkou… Což jsem časem s přicházející střízlivostí přehodnotila.

   

  Co vy a móda, co nosíte nejraději, v čem se nejlépe cítíte? 

  Oblekám se pocitově. Miluji minimalistický styl, nejlépe v tmavých barvách. V oblékání ctím přísloví “méně je více”. To je běžný život. Když se ale jde jednou, dvakrát do roka "zapařit" s holkama, tak to je jiná Vlaďka. Víte o tom, že jsem duší romantik a žiju od hippies do osmdesátek? Love, peace and disco! Takže šátek a vítr do vlasů...

   

  Existuje něco, co vám chybí na českém módním trhu? 

  Nic zásadního. Když mám o něčem představu, většinou se mi podaří ji naplnit.

   

  Stránky bulvárních časopisů i webů poslední dobou plní téma “Řepková- Řepka”, rozvod, majetek, děti a podobně. Jak se vám toto čte?

  Samozřejmě, že to není nic příjemného. Většinu těch článků vůbec nečtu. O existenci různých vyjádření o mně a mých dětech vím od mých známých. Někdy mě ale nadpis praští do očí a já se začtu... Mrzí mě to, a to moc, protože to bohužel nečtu jen já, ale i má dcera a má rodina. Nevěnuji tomu příliš pozornosti, důkazem toho je skutečnost, že se k těm špinavostem vůbec nevyjadřuji. Nechtějte po mně vyjádření k tak absurdním tvrzením, že rok a půl nevydám syna otci, který s ním touží být a věnovat se mu. Nechtějte po mě vyjádření k tomu, že své děti zanedbávám. Víte, pokud si někdo bude chtít udělat na věc objektivní názor, stačí, když si přečte Tomášova slova, když odešel od své první rodiny, jeho vyjádření o dětech a manželce z tohoto manželství, a porovná to s jeho nynějšími vyjádřeními po rozpadu našeho manželství. Není ta paralela každému podezřelá? Je ten stejně nenávistný postoj při rozchodu vážně jen náhoda? Jediné, čeho se děsím, je to, že Tomáš potřeboval 6 let, a musel poznat svoji současnou partnerku – sjednotitelku rodin, k tomu, aby si našel cestu ke svým dětem z prvního manželství. Snad nebude potřebovat dalších 6 let k tomu, aby našel cestu k Markusovi. To mu bude jedenáct a nevím, jestli mu tak dlouho vydrží jeho dennodenní volání po tatínkovi. A Viktorce byl také tátou, o jejích otázkách na téma nezájmu o ni nebudu ani mluvit. Tomášovy výroky jsou smutné a hluboko pod jeho úrovní. Snad to celé, proč a v čí prospěch to dělá, co nejdříve prohlédne a bude to zase zpátky ten Tomáš, táta, kapitán, pan někdo. 

   

  Proběhly nedávno nějaké spekulace o tom, že jste doplatila úvěr a nějaké závazky a máte vilu v Černošicích a váš exmanžel Tomáš tam klidně může bydlet. To ale není pravda, že? 

  Pravdou je, že vila patřila mé společnosti Černošická obchodní a realitní s.r.o. Firma byla převedena včetně veškerého majetku na třetí osobu, byl to krok z nutnosti. Ta převzala veškeré finanční závazky spojené s vilou – hypotéka, několikamilionová osobní směnka aj. Mimo jiné jsem měla uzavřenou předmanželskou smlouvu, čímž nevznikal mému exmanželi žádný právní nárok na majetek nabitý před manželstvím. Po našem odloučení Tomáš vilu užíval na základě právoplatné nájemní smlouvy, ve které se mimo jiné zavázal k úhradě nákladů spojených s provozem domu. Ani těmto závazkům nedostál a musela jsem je ze svých zdrojů doplatit já, což mě následně donutilo podniknout kroky, které jsem samozřejmě dělala velmi nerada, ale mé finanční možnosti jsou omezené. Neměla jsem jiného východiska i z toho důvodu, že se mnou Tomáš v této věci dlouhodobě vůbec nekomunikoval, k věci se stavěl zády a já už neměla sílu ani potenciál celou věc s dluhy sama řešit.

   

  Vy jste se prostřednictvím své právničky už vyjadřovala k tomuto tématu jak pro naše weby, tak jistě v některých rozhovorech. Je ale něco, co byste chtěla, aby zaznělo přímo z vašich úst?

  Není. Veškeré podstatné informace jsem už sdělila. Každopádně děkuji za tuto otázku, ne každý se zajímá o skutečný stav věci.

   

  Promiňte otázku na tělo - ale byl rozchod s Tomášem Řepkou pro vás jakýmsi osobním zklamáním, selháním, nebo to berete, jakože je to prostě součást života a ten jde dál?

  Asi jako pro každého, komu se rozpadne rodina s dětmi. Jsem však člověk, který věří na osud. To, co se má stát, stane se. Víte, prožili jsme spolu spoustu krásného, z naší lásky máme zdravého syna, který mi dělá radost každý den stejně jako moje dcera. Tomáš byl velký člověk v mém životě, od kterého jsem se spoustu věcí naučila, a život s ním mě zocelil. Určitě ničeho nelituji a nikdy se nesnížím k tomu, abych na něj házela jakoukoliv špínu. Jestli na to někdo čeká, tak marně.


  Nyní jste ale šťastná po boku jiného muže. Čeho si na něm nejvíce
  ceníte?

  Ano, jsem. Michal je muž s velkým M.


  Váš nový partner je také sportovec, hokejista, kus chlapa. “Závidí” vám ho ženy, kamarádky, někdy i kamarádi? 

  Kus krásného chlapa! (smích). Nemám kolem sebe závistivé lidi, tak doufám, že mi ho nikdo nezávidí. (smích) S partnerem nás především spojuje vzájemná důvěra a opora v situacích, kdy se vám chce zalézt a brečet. A že těch chvil bylo v minulosti dost.

   

  Jaké máte plány pracovní i soukromé do budoucna? 

  Naučila jsem se neplánovat. Žiju přítomností… Můj život jsem si taky plánovala jinak a podívejte, jak je barevný a pestrý…

   

  Je něco, co byste ráda udělala a sníte o tom dlouho, ale zatím se vám to nepodařilo? 

  Přání mám spoustu. Ale jestli mám vybrat jedno, které se mi ještě nesplnilo... Přála bych si, aby děti, které v rámci spolku Vlaďka Dětem vídám a navštěvuji, byly zdravé. To je můj letitý sen. A doufat nepřestávám.


  Máme prostředek léta, jak ho trávíte a jak vůbec relaxujete? 

  Byli jsme s dětmi a s partnerem na dovolené u moře, snažím se vymýšlet různé výlety, aby si děti léto užily. Viktorinka je už opět v krasobruslařském režimu. Ještě nás čeká tradiční česká maminkovská dovolená s dětmi, kterou mají děti nejraději. Pro mě je relax už jenom to, že je venku krásně. Večer si ráda sedávám ven na terasu a užívám klidu. To je asi můj hlavní odpočinek.


  Máte nějaké životní krédo, kterým se řídíte nebo máte ráda? 

  Řídím se touto větou: „Mít jemné srdce v drsném světě je odvaha, ne slabost.”

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...