Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VELIKÁ ZMĚNA

  Vychechtaná herečka Tomicová zhubla čtvrt metráku. Je za tím ale vážná nemoc!

  30.07.2017 00:40 / celebrity google+ twitter facebook

  Neuvěřitelný čtvrt metrák zhubla věčně vychechtaná herečka Pavla Tomicová. Není za tím nějak brutální dieta, ale poměrně vážné onemocnění. Proto musela sympatická umělkyně shodit váhu.

  Tomicová lupa
  Pavla Tomicová shodila neuvěřitelných 25 kilogramů! | Nova

  Představitelka Simony Hložánkové z Ulice zhubla neuvěřitelných 25 kilo. Za úbytek váhy mohou zdravotní problémy!

   

  „Nejvýrazněji se nám proměnila asi Pavla Tomicová. S tou jsme začínali na velikosti 42, až jsme se dopracovali k velikosti 54, teď Pavla opět hodně zhubla a pomalu se vracíme zase zpátky,“ uvedla hlavní kostymérka seriálu Ulice Iva Kulhánková.  

  Herečka Pavla Tomicová shodila kvůli zjištěnému diabetes celých 25 kilogramů.
   

   

  Tomicová teď vypadá výborně a díky úbytku na váze vypadá hodně dobře. Jenomže není to takzvaně zadarmo. „Zjistili mi diabetes,“ řekla herečka, která tak musela změnit životosprávu a začala pravidelně jíst po malých dávkách.

   

  Cukrovka někdy způsobuje naopak nabírání váhy. Tomicová ale ví, že se musí hodně hlídat, aby zdravotní problémy nebyly ještě větší. Přitom diabetes je zvlášť u žen poměrně závažným onemocněním…

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...