Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BYLA TAJEMNÁ

  Šok! Tohle Havlová doposud tajila části své rodiny! Proč?

  25.07.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Dagmar Havlová se za svou kariéru rozhodně stydět nemusí. Především ne za tu hereckou. Vytvořila stovky divadelních, televizních i filmových rolí. Přesto se snažila to, že je umělkyní, části své rodiny utajit. Že to není možné? Ale je...!

  Havlová D lupa
  Dagmar Havlová má za sebou stovky skvělých rolí v divadle, filmu i v televizi! | Archiv D. Havlová

  Havlová v rozhovoru pro iDnes.cz prozradila, jaký má vztah se svými dvěma vnučkami. A u nich právě uvedla, že ony se až nedávno dozvěděly, že jejich babička je hodně známá herečka.


  „Říkají, že starší Sofie (9) mi je hodně podobná, má po mně velkou pusu. Mladší Stella (6) mi konkuruje zase svým naturelem a temperamentem," uvedla Havlová v odpovědi na otázku, zda její vnučky nepůjdou v jejích šlépějích.  

  Vnučky Dagmar Havlové donedávna netušily, že je jejich babička herečkou!
   

   

  „To dcera v žádném případě nechce. Třeba teprve nedávno se ve škole dozvěděly, kdo je jejich babička a že jsem herečka. Úspěšně se před nimi tají mé pohádky a dětské filmy, které jsem natočila, aby právě nešly v mých šlépějích...," řekla herečka a bývalá první dáma. 

   

  Je až zvláštní, že v dnešní době internetu, sociálních sítích a televize vnučky opravdu neměly tušení, kdo je jejich babička. Zdá se to až neuvěřitelné, ale zřejmě se jak dcera Nina tak její maminka Dáša snaží dívenky udržet od světa šoubyznysu a nechtějí jim kazit dětství.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...