Sobota 24. března 2018
svátek má Gabriel, zítra Marián
  ROMANTICKÁ DOVOLENÁ

  Dádo, tohle je důkaz, že to Slováček s rozhchodem s Gelemovou nemyslí vážně!

  18.07.2017 00:15 / celebrity google+ twitter facebook

  Felix Slováček prý dal své ženě Dádě Patrasové najevo, že se chce rozejít se svou milenkou Lucií Gelemovou. Jenomže je otázka, co jí řekl a co je pravdou... Podle všeho si užívá divokých radovánek s milenkou v zahraničí! A sám to ještě prezentuje na veřejnosti!

  Gelemová, Slováček lupa
  Lucie Gelemová a Felix Slováček spolu na dovolené ve Slovinsku! | Facebook

  Ještě před pár dny měla Lucie Gelemová vernisáž svých grafik na zámku Křtiny, kam ji pochopitelně Slováček přijel podpořit. Teď už jsou spolu ve Slovinsku a zdá se, že je to romantika jako hrom.

   

  „Pojedeme do Českých Budějovic, kde má Lucka rodiče, pak do Lince a pak se rozhodneme, co dál. Ale chystáme se do Slovinska," přiznal Slováček před pár dny.   

  Lucie Gelemová je nyní s Felixem Slováčkem na dovolené ve Slovinsku a on se tím chlubí!
   

   

  A jak řekl, tak udělali. Zatímco Dáda asi marně doufá, a je spíš jejím zbožným přáním, aby dal její Felix Gelemové kopačky, on to vidí jinak. 

   

  Sice prý bydlí doma a "mají spolu sex", jak se zpěvačka a herečka nechala slyšet, ale k čemu to je, když na dovolenou jede s milenkou? Uvidí se, co bude po návratu, až se vše vrátí do normálnějších kolejí. Nic není nemožné, ani vyloučené. Jenomže pro Slováčka je Gelemová prý velikou inspirací a múzou... 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...