Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ROMANTICKÁ DOVOLENÁ

  Dádo, tohle je důkaz, že to Slováček s rozhchodem s Gelemovou nemyslí vážně!

  18.07.2017 00:15 / celebrity google+ twitter facebook

  Felix Slováček prý dal své ženě Dádě Patrasové najevo, že se chce rozejít se svou milenkou Lucií Gelemovou. Jenomže je otázka, co jí řekl a co je pravdou... Podle všeho si užívá divokých radovánek s milenkou v zahraničí! A sám to ještě prezentuje na veřejnosti!

  Gelemová, Slováček lupa
  Lucie Gelemová a Felix Slováček spolu na dovolené ve Slovinsku! | Facebook

  Ještě před pár dny měla Lucie Gelemová vernisáž svých grafik na zámku Křtiny, kam ji pochopitelně Slováček přijel podpořit. Teď už jsou spolu ve Slovinsku a zdá se, že je to romantika jako hrom.

   

  „Pojedeme do Českých Budějovic, kde má Lucka rodiče, pak do Lince a pak se rozhodneme, co dál. Ale chystáme se do Slovinska," přiznal Slováček před pár dny.   

  Lucie Gelemová je nyní s Felixem Slováčkem na dovolené ve Slovinsku a on se tím chlubí!
   

   

  A jak řekl, tak udělali. Zatímco Dáda asi marně doufá, a je spíš jejím zbožným přáním, aby dal její Felix Gelemové kopačky, on to vidí jinak. 

   

  Sice prý bydlí doma a "mají spolu sex", jak se zpěvačka a herečka nechala slyšet, ale k čemu to je, když na dovolenou jede s milenkou? Uvidí se, co bude po návratu, až se vše vrátí do normálnějších kolejí. Nic není nemožné, ani vyloučené. Jenomže pro Slováčka je Gelemová prý velikou inspirací a múzou... 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...