Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÁ ZMĚNA

  Preiss vypadá jako kriminálník.... Ale ničí ho deprese!

  17.07.2017 11:25 / celebrity google+ twitter facebook

  Až strach jde z pohledu na původně hodně charismatického herce Martina Preisse, syna slavného páru Viktora a Jany Preissových. Podle fanoušků i přátel vypadá jeho výraz jako pohled kriminálníka. Nejde ale o roli. Herce totiž ničí deprese!

  Preiss Martin lupa
  Tohle není vrah ani jiný kriminálník, to je herec Martin Preiss! | Facebook

  S depresivními stavy, které bohužel podědil po svém otci Viktorovi, bojuje Martin Preiss už řadu let. Jak se ale ukazuje, v poslední době asi o něco více. Ostrý, až zlý pohled hovoří za vše. I jeho prezentace na sociální síti napovídá tomu, že "tohoto člověka něco velmi trápí"!

   

  „Normálně jsem se lekla. Vypadá jako vrah. Martin je přitom v duši strašně hodný člověk. Vím, co měl za problémy a jak na tom byl, jenomže jeho nevidíte se smát, vtipkovat. Něco se s ním stalo a bojím se, že s tím zase bojuje," řekla Bleskove.cz jedna z jeho kolegyň a kamarádek, s kterou kdysi i hrál.

   

  Martin Preiss chtěl před lety dokonce spáchat sebevraždu. Našli ho na poslední chvíli, když se chtěl oběsit. Důvodem byly spory v jeho manželství. Zachránili ho rodiče. Preiss mladší pak strávil několik týdnů v psychiatrické léčebně.  

  Herce Martina Preisse trápí celé roky deprese a psychické problémy!
   

   

  Přestože se snaží vrátit se naplno k herecké práci, zřejmě to nejde tak jednoduše. „Pokud trpí takzvanou bipolární poruchou, tedy dříve řečeno maniodepresivní psychózou, je to složité. Podobně, jako složité to měl pan Kopecký nebo pan Císler a další... Nicméně je otázkou, co vše s tím chce pacient nebo nechce dělat... A jaký je jeho stav," podotkl odborník, psychiatr.

   

  Letos se Preiss junior objevil v barrandovském pokračování seriálu Doktorka Kellerová. Na sociální síti je čas od času činný. „Hodně přibral a vypadá spíš jako když točí nějaký kriminální film, kde hraje vraha... Je vidět, že ho něco trápí a že se to podepsalo i na jeho vizáži a očích... ," dodává další z kolegů herců.

   

  Martin tráví čas v Praze, a když může, odjíždí na chalupu k Třeboni, kde tráví čas s dětmi, anebo s rodiči. Právě i jeho otec Viktor Preiss, když měl psychické problémy, odjížděl na chalupu, kde mu, jak často říkal, bylo nejlépe. Na jakoukoli nemoc, zvlášť psychickou, je nejlepším lékem práce. Pokud by například dostal nějakou zásadní, hlavní a zajímavou roli, mohl by s démonem jménem deprese lépe bojovat... 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...