Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZASE SPOR

  Naštvaný táta Lucie Vondráčkové: Jsou to lži, lži a lži! A pustil se i do své sestry!

  17.07.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Hudebník Jiří Vondráček, táta zpěvačky a herečky Lucie Vondráčkové, už to nevydržel a vydal se do boje proti pomluvám, lžím a nesmyslům, které se v posledních dnech vyrojily v některých médiích. A neváhal opřít se opět do své sestry Heleny, s níž nemá roky zrovna ideální vztahy!

  Vondráček a Lucie lupa
  Jiří Vondráček už odmítá číst lži o sobě a své dceři Lucii! | ShowPix

  Důvodem rozčílení Jiřího Vondráčka jsou dvě informace: Za prvé to, že nepopřál své sestře Heleně Vondráčkové k 70. narozeninám. Za druhé pak to, když se média dozvěděla, že jeho dcera prodala rodinný dům ve Slatiňanech, kde on a jeho sestry Helena a Zdena vyrostli.

   

  „Tak se bulvár v parném létě zase vytáhnul… Nejdřív ze mě udělali divnobratra, který nepopřeje své sedmdesátileté sestře k narozeninám. A že to prý Helenku mrzí…Ale to asi pochopí každej normálně uvažující člověk, že jsou to jen bulvární slůvka …Už se vidím v Řitce u branky, jak zvoním s kyticí růží, Ahahaha. Ale mohl by z tý frašky být i triller. A nebo SMS … ,Všechno dobrý, sejdeme se u soudu´,” napsal na svůj facebookový profil Jiří Vondráček.  

  Jiří Vondráček se rozhodl uvést na pravou míru desinformace týkající se své rodiny!

   

  A pak pokračovál dál. Důvodem je pseudokauza s prodejem domu, kdy podíl na něj Lucii prodala před časem sama Helena Vondráčková.

   

  „Pak další nenápadný útok na Lucii, že nám prodala rodný dům ve Slatiňanech pod rukama a jak nás tím všechny podrazila. No, aby někdo prodal cokoli, co je společným majetkem, tak musí mít svolení všech. Tak to soudruzi v Aha asi nedomysleli a zapomněli dodat, že to dřív prodat nešlo, i když s tím všichni včetně Heleny souhlasili. A důvodem byla dvojnásobná exekuce na Helenin podíl. Ale to nám tehdy Helenka nějak pozapomněla sdělit…,” napsal Vondráček a nezapomněl přidal i některé další věci.

   

  „Když to bylo možné, byly podíly Heleny a Zdeny vykoupeny jejich neteří. Pak už to prodat šlo a v klidu jsme se s Luckou a Davidem dohodli, že to pro dům bude to nejlepší… dům má teď zase prima nové majitele a může dělat někomu radost dalších sto let…,” uvedl hudebník a otec Lucie Vondráčkové.

   

  „A aby toho nebylo dost, tak Lucie prý ještě k tomu ZRADILA SVÉHO TÁTU tím, že nepojede letos koncerty s Vokobere, na což se přece ten tatínek tak těšil…. Ach jo, a to stačí odpovědět na celkem normální dotaz, jestli se budou opakovat loňské koncerty větou, že ,ne, vypadá to na filmové léto´. A už je z toho rodinná roztržka, ale co jiného přiláká čtenáře bulváru víc, než výkřik z titulu – Zradila milovaného tatínka!!! … …Prodala rodinné dědictví – Rána pod pás většině členů rodiny…!!! Zklamal ji důležitý člověk. Přání od bratra se zatím nedočkala.. Ano to je jediná pravdivá věta…,” dodal Vondráček.

   

  Ten se jal vše uvést prý na pravou míru proto, že právě nesmysly kolem jeho rodiny už přesáhly tu únosnou míru.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...