Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  BOLAVÉ TAJEMSTVÍ

  Krampolovi skrývají bolest: Prožili obrovskou tragédii!!!

  15.07.2017 11:50 / celebrity google+ twitter facebook

  Je za velkými problémy manželky herce Jiřího Krampola Hanky tragédie, kterou před mnoha lety společně prožili? Ztratila smysl života, proto se i začala nudit, pít a stal se z ní uzlíček nervů, závislý na antidepresivech? Není to vyloučeno, protože před 21 lety se jim přihodilo něco hrozného!

  Krampolovi lupa
  Jiří Krampol a jeho žena Hanka skrývali hodně smutné tajemství staré 21 let! | ShowPix

  Hana Krampolová před pár týdny málem zemřela. Namíchala si smrtící koktejl prášků, které zapila alkoholem. Nebýt manžela a kamarádky, už by tady nebyla. Dostala se na psychiatrii. Tam vydržela necelé dva týdny. Musela odejít, protože špitál potřeboval místo.

   

  „Stejně tam být se čtrnácti nebo patnácti dalšími ženskými, feťačkami, to bylo strašný. A pro Hanku určitě škola toho, že takhle dopadnout nechce,” řekl Jiří Krampol, který slaví 79. narozeniny.

   

  Sám je ze všeho zoufalý, unavený, ale věří, že to jeho žena zvládne. „Řekli nám, abychom si našli pro Hanku dobrého ambulatního psychiatra. Nakonec jsme našli paní doktorku, prý je skvělá,” svěřil se Blesku Krampol, který doufá, že i psychický stav jeho ženy se zlepší. Budou spolu prý chodit plavat, běhat i na procházky.  

  Manželce Jiřího Krampola Hance před 21 lety zemřelo ještě nenarozené dítě!

   

  Největší ranou života manželů Krampolových byla ale událost, která se stala před 21 lety.  „Mohli jsme mít už jedenadvacetiletou dceru. Dlouho jsme se o dítě pokoušeli. V sedmém měsíci těhotenství ale Hanka potratila, porodila mrtvou holčičku a málem mi umřela. Několik dnů v sobě nosila mrtvé dítě a nikdo na to nepřišel,” dodal Jiří Krampol.

   

  Právě tato událost zřejmě spustila deprese a problémy jeho ženy, které zkrátka jen vygradovaly…

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...