Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PSEUDOSPOR O DŮM

  Nesmysly kolem prodeje domu Vondráčkové! Kdo jí chce škodit?

  14.07.2017 00:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Informace o prodeji rodinného domu ve Slatiňanech u Chrudimi patřícího rodině Vondráčkových hýbou médii. Podle zpěvačky Lucie Vondráčkové i jejího otce ale vznikla zbytečná hysterie a oni sami nechápou proč!

  Dům Slatiňany Vondráčková lupa
  Kauzu kolem prodeje domu ve Slatiňanech vidí Lucie Vondráčková jako zbytečnou hysterii! | Archiv

  Někde se objevily informace, jak Lucie Vondráčková, která byla nakonec jednou z hlavních majitelek domu ve Slatiňanech, “zklamala část rodiny” tím, že nemovitost prodala, když se původně hovořilo o rekonstrukci.

   

  To ovšem Lucie Vondráčková popírá s tím, že nikdy neřekla, že bude dům rekonstruovat ona. A k celé pseudokauze, za kterou celou záležitost považuje, vydal její management prohlášení: „Teta Lucie - Helena Vondráčková - prodala svůj podíl Lucii v loňském roce kvůli uvalené exekuci na její podíl (Bleskove.cz informovalo). Po odkoupení podílu měla na domě podíl nejen Lucie, ale i její otec Jiří a bratr David. Chytrý člověk pochopí, že bez souhlasu všech nemůže být celý dům prodán a část domu by nikdo nekoupil. Z toho vyplývá, že o prodeji domu rodina Lucky věděla. A popravdě je to soukromá věc Lucie, zda dům prodala, či nikoliv…,” uvádí management zpěvačky, která za dva týdny přiletí z Kanady do ČR i se svou rodinou.

   

  Rodina Lucie si myslí, že vše bylo uměle vyvoláno, a to zcela záměrně. Myslí si to i celá řada přátel. A dokonce i někteří obyvatelé Slatiňan, kde Helena Vondráčková, její bratr Jiří, s nímž řadu let nemluví, a jejich sestra Zdena, vyrůstali. 

  Dům, kde vyrostla Helena Vondráčková, její bratr Jiří a jejich sestra Zdena, má už nové majitele!
   

   

  „Nevím, proč se kolem toho tolik mluví. Ten dům je několik let prázdný. Měl několik majitelů a je přeci lepší, aby to měl někdo, kdo to opraví a řeba tu bude nastálo, než aby to chátralo. A co Lucka a její otec udělali s domem, je jejich věc. Zvláštní je, že těm “kritikům” nevadí, že Helena a její manžel nezodpovědným jednáním dostali rodinný majetek do exekuce. To jsme se hodně divili. Takže o co komu jde…?,” ptal se jeden ze skorosousedů objektu, který má dnes už nové majitele.

   

  „Tady je snaha Lucku Vondráčkovou poškodit, pošpinit. Vždyť vloni to zase byly nesmysly se zrušenými koncerty a nezájmem o ně, a přitom bylo vyprodáno. Někdo se ji prostě systematicky snaží likvidovat. Ale kdo to může být? Že by závist, že se jí daří, je šťastná. má skvělou rodinu, děti, úžasného manžela? Tak jsme v Čechách, čemu se divit, že jo…?,” dodala jedna z fanynek Lucie.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...