Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÁ OSLAVA

  Vondráčkové přijela popřát i tahle světová hvězda! Podívejte se!

  11.07.2017 00:59 / celebrity google+ twitter facebook

  V rodném Česku několik dní pobývala legendární tenistka Martina Navrátilová! V rámci svého programu také soukromě navštívila zpěvačku Helenu Vondráčkovou, aby jí popřála k nedávným 70. narozeninám.

  Vondráčková Navrátilová lupa
  Heleně přijela k jubileu popřát i veliká kamarádka Martina Navrátilová. | Martiny Navrátilové a Heleny Vondráčkové a

  Navrátilová přijela do Řitky popřát své veliké kamarádce Heleně a oslava to byla skvělá. Jak sama zpěvačka prozradila, užila si to!

   

  „Martina mne navštívila spolu se svojí sestrou a dalšími členy rodiny. My se přátelíme už mnoho let. Já jsem byla dokonce jejími rodiči přijata do tenisového klubu v Řevnicích a tatínek Martiny mne tam kdysi trénoval,“ vysvětluje Helena Vondráčková.

   

  „Celá rodina přijela ke mně na zahradu. Bylo to milé a příjemné. Martina mi pak v jednu chvíli dala záludnou otázku: Jestli nemám igelitový pytlík?! Tak jsem řekla, že samozřejmě mám. Ale nevěděla jsem, na co ho potřebuje. Najednou se ztratila, tak jsem ji šla hledat. A objevila jsem ji na obrovské třešni, na kterou se vyšplhala a trhala si tam moje chrupky. To mne hodně pobavilo. Škoda, že nebyl čas upéct bublaninu,“ dodala zpěvačka.  

  Heleně Vondráčkové přiletěla do rodného Česka k jubileu popřát i Martina Navrátilová!
   

   

  Po odjezdu světové tenistky Martiny Navrátilové na Wimbledon do Londýna pak Helena Vondráčková oslavila narozeniny na soukromé párty v Řitce, na kterou dorazilo na 180 lidí. „Šlo o sousedy, kamarády, kolegy a spolupracovníky," prozradila zpěvačka.

   

  Mezi gratulanty se objevila například textařka Jiřina Fikejzová, zpěvačky Monika Absolonová a Bára Basiková nebo textař Eduard Krečmar. Od ranče, kde Helena slavila, dostala k jubileu projížďku v kočáře po Řitce, od manžela pak pozdě večer ohňostroj.

   

  Po několika dnech relaxace na Slapské přehradě naskočí Helena Vondráčková o tomto víkendu 15. a 16. července do letních repríz muzikálu Mamma Mia!, které bude uvádět pražské Divadlo Hybernia. Následně začne studovat roli královny v chystaném muzikálu Muž se železnou maskou.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...