Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÁ ZMĚNA

  Takhle se Jandák vrací od politiky zpět k herectví! A cože to točí?

  08.07.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Herec a dnes už bývalý poslanec Vítězslav Jandák se opět naplno vrací ke své původní profesi, tedy herectví. Pro Českou televizi natáčí vánoční příběh. Za pár týdnů čerstvý sedmdesátník říká, že nikdy se nemá říkat nikdy!

  Jandák lupa
  Vítězslav Jandák s mladým hercem Janem Maršálem při natáčení příběhu Přání k mání! | ČT

  Když vstoupil před mnoha lety do vysoké politiky, tvrdil, že s herectvím vlastně skončil. Během let pak sem tam něco natočil, ale seděl hlavně ve Sněmovně. Nyní se poslaneckého mandátu vzdal. Byl totiž zvolen do Rady Českého rohlasu, což se s prací poslance ze zákona neslučuje.

   

  „Ano, točím pro televizi a bude to moc hezké. Těším se na to. Hraju tam majitele hotelu v Karlových Varech," říká Jandák, který tak opět může prokázat své herecké schopnosti.  

  Vítězslav Jandák se opět vrací k herectví a pro ČT točí vánoční příběh Přání k mání!
   

   

  Jandák dostal roli v připravovaném vánočním filmu Přání k mání, který režíruje Vít Karas. Dílo  koprodukuje slovenská stanice Markíza. Do televize by měl příběh přijít už letos na Vánoce.

   

  Diváci v příběhu uvidí herce jako jsou například Martin Myšička, Jitka Čvančarová, Simona Babčáková, Filip Antonio, Jan Maršál, Milan Šteindler, Adrian Jastraban, Ivan Romančík st., Václav Neužil a další...

   

  Kromě toho dostává dnes už bývalý poslanec i další nabídky. „Některé zvažuji, ale jsem už důchodce, takže nejsem na tom závislý," říká Vítězslav Jandák, jenž žije vesměs ve svém srubu na Třeboňsku.

   

  „Tam je mi nejlépe. Jsem tam se psem, máme tam rybník, kousek les. A když nic nemusím, jsem nejšťastnější," dodává exministr a exposlanec, a opět zase český herec....

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...