Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SMUTNÁ ZPRÁVA

  Smrt kosí celebrity! Odešel další český herecký bard!

  06.07.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Smrt si nevybírá a opět kosí české celebrity. Hlavně ze světa filmu, divadla a televize! Po Reném Přibilovi či Vladimíru Drhovi si zubatá přišla pro dalšího hereckého barda, Petra Pelzera. Jeho jméno vám zas tak moc neřekne, ale tvář a hlas rozhodně ano!

  Pelzer lupa
  Petr Pelzer zemřel ve věku 76 let! | Archiv ČT

  Smrt krásných srnců, Svatba upírů, Příliš hlučná samota, Královský slib a další. To jsou role, v kterých si Petr Pelzer zahrál. Zemřel ve věku 76 let po dlouhé nemoci.

   

  Kromě filmu a televize hrál i v divadle a byl členem Národního divadla. za sebou má desítky rolí, komediálních i dramatických. Diváci Pelzera měli možnost vidět v mnoha inscenacích, filmech i seriálech. 

   

  Kromě toho se věnoval i dabingu. Rozvinuté umění precizní dikce stabilně uplatňoval před rozhlasovým mikrofonem. Svůj hlas propůjčil třeba Gandalfovi z Pána prstenů.  

  Petr Pelzer zemřel ve věku 76 let a na svém kontě měl na 100 filmových, televizních i divadelních rolí!
   

   

  Zda bude mít Pelzer pohřeb veřejný nebo soukromý, není jisté. Protože byl ale členem činohry Národního divadla, mohl by mít rozloučení právě tam. Nyní je také otázkou, zda na "chodbě", jako Luba Skořepová, nebo přímo na jevišti. 

   

  Právě za poslední rozloučení se Skořepovou ve foyer Zlaté kapličky, bylo vedení kritizováno fanoušky, ale i mnoha umělci. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...