Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEDĚLNÍ ROZHOVOR

  Slovenská moderátorka Kristína Kormúthová: Z televizní hvězdy "novodobým Baťou"?

  25.06.2017 11:55 / celebrity google+ twitter facebook

  Kristína Kormúthová je na Slovensku velkým pojmem, ale zná ji i řada Čechů. Poté, co odešla z televize, řešila, co dál. Přišla ale na geniální nápad - začala navrhovat a šít vlastní sportovní boty, tenisky a dnes lze v nadsázce říct, že se z ní stává "novodobý Baťa"! Její "topánky" nosí řada celebrit, včetně české modelky Simony Krainové. Jak se jí pracuje, co chystá a jak se má, na to Bleskove.cz odpověděla v Nedělním rozhovoru!

  Kormúthová lupa
  Kristina Kormúthová se stává obuvnickým guru a plní si tak svůj sen! | Instagram

  Kristíno, před časem jste přišla se skvělým nápadem navrhnout tenisky, které se staly doslova hitem. Jaký z toho máte pocit? 

  Jsem nadšená, žiji si právě svůj sen s největší vděčností a pokorou.

   

  V čem je jedinečnost vašich bot? 

  Tím, že jsou ručně vyrobeny poctivými slovenskými ručičkami, jsou vytvořeny přesně na míru klienta, tedy každá teniska je originál, no a bonbónkem je, že boty lze personalizovat. To znamená, že si můžete při objednávce zadat své jméno nebo nickname, jména společnosti či dětí a my vám to na vaši tenisku vyšijeme. Absolutní originál. 

   

  Jak je to se škálou barev, tvarů? 

  V této letní kolekci jsem navrhla opravdu širokou barevnou škálu, aby si v ní každý našel to své, ať už klasické nebo odvážné, když je někdo ‘rád viděn’.  

  Kristína Kormúthová se dala na navrhování vlastních modelů obuvi - tenisek - a velmi se jí daří!
   

   

  Navrhujete jen dámské nebo i pánské boty? 

  Navrhuji víceméně unisex tenisky, protože si objednávají u mě i páry tzv. couple goals ... chtějí mít stejné boty s odkazy na nich nebo jmény svých lásek. Ale mám vysloveně i ženské blink blink modely. Ženy jsou takové straky. Paradoxně se nejvíce prodávají ty mega vyblejskané. A já je mám nejraději také.

   

  Kde berete inspiraci pro vaše návrhy? 

  Nikde cíleně. Já když přijdu do skladu s kůží, zavřu se tam s nůžkami a stříhám a stříhám, kombinuji, no a můj mozek vyhodnocuje, co se mým očím líbí a co by k sobě mohlo ladit.

   

  Přemýšlíte i nad tím, že na zimu je třeba řešit nějaký materiál a na léto, kdy se nohy více potí, také jiný? 

  Samozřejmě. Právě jsem v procesu navrhování tenisek a bot na podzim a zimu. Určitě ty materiály budou teplejší, odolnější a střih bude vyšší.

   

  Dostáváte třeba od přátel nějaké cenné rady, nápady na vylepšení?

  Ani moc ne. Asi se mi bojí něco říct (úsměv) nebo opravdu se vším souhlasí. Spíše mi vyčítají množství modelů, protože lidé si neumí pak vybrat (úsměv). Ale byla bych raději, kdyby mi to už i trošku možná zkritizovali, protože to posouvá a nakopne dál.

   

  Kdo ze známých osobnostní třeba už nosí vaše tenisky? 

  U nás na Slovensku už mnoho z nich. A objednávají si dál a dál. Což je pro mě největší vyznamenání. Nejdříve začali opatrně s jedním modelem a potom začali doobjednávat pro děti, manžele a tak dále. Od vás z Čech mám rovněž již mnoho zákazníků. A z těch známých například Karel Vágner s celou rodinkou…

   

  Jak vy strávíte letošní léto?

  To bych i já ráda věděla. Protože mé dny jsou nyní velmi nabité. Od rána do večera jsem ve fabrice. Odložila jsem i všechny moderovačky bokem. Toto je nyní pro mě priorita. Každá jedna vyexpedována teniska musí projít mýma rukama a očima. Nad odpočinkem zatím nepřemýšlím.

   

  A co dalšího pracovního vás čeká? 

  Tak věřím v jeden projekt, který bych nerada dopředu prozradila, protože v tomto jsem hodně pověrčivá.

   

  Máte nějaké životní motto, kterým se řídíte? 

  Mám jich několik, ale abych zůstala v tematice, tak jedno prozradím. GO HARD OR GO HOME. Pokud něco nemám dělat na 200 procent, tak raději nehnu ani prstem a jdu domů si válet šunky.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...