Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  JE NA DNĚ!

  Zoufalá Patrasová: Kdo prý ji týrá?

  20.06.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Zpěvačka a herečka Dáda Patrasová je prý na dně! Už má dost psychického "týrání" ze strany manžela Felixe Slováčka (74), který už několik měsíců žije se svou múzou, výtvarnicí Lucií Gelemovou!

  Dáda Patrasová lupa
  Dáda Patrasová se prý cítí psychicky týrána! | Archiv

  Patrasová sice teď odletěla natáčet na známou pevnost Boyard, ale snad i proto, aby na chvíli zapomněla. A strach ze soutěže na francouzské pevnosti prý ani nemá. „Nemůže to být horší než ty tři poslední roky s Felixem a jeho milenkou,“ svěřila se Patrasová Blesku.

   

  „Myslím, že psychický teror, který prožívám déle, než je vůbec únosné, je mnohem horší než nárazové fyzické vypětí. Vím, o čem mluvím. Chvíli jsem váhala, ale byl to opravdu jen mžik,“ přiznala Dáda.  

  Dáda Patrasová odletěla na francouzskou pevnost Boyard, kde natočí další díl televizní soutěže!
   

   

  Ač si Patrasová pořád stěžuje na manžela, stále jsou manželé a pohybuje se v její společnosti. A dokonce i na letiště ji vozí.

   

  „Trochu Dádu nechápu. Ví, co Felix dělá, jak se chová a jinak se chovat nebude. Nadává na něj, stěžuje si, pláče, ale jak může, je s ním.... snad je to závislost po těch letech," dodala jedna z jejích kamarádek.

   

  Na Boyardu bude Patrasová i s dcerou Aničkou Julií Slováčkovou a sama věří, že díky soutěži získá zpět sebevědomí, které jí manžel prý zničil tím, když ji začal podvádět právě s Gelemovou. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...