Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SMUTNÉ ZJIŠTĚNÍ

  Potupa: Maciuchová podle ČT nepatří mezi elitu národa!

  19.06.2017 00:25 / celebrity google+ twitter facebook

  Dlouholetá herečka Divadla Na Vinohradech, oblíbená televizní a filmová herečka Hana Maciuchová, není nejspíš dostatečně "důstojnou" osobností pro Českou televizi, aby se objevila v "Galerii elity národa", tedy pořadu GEN! Nebyla totiž do další série natáčení pořadu zařazena!

  Maciuchová Hana lupa
  Hana Maciuchová není pro Feniče a ČT zřejmě dost dobrá osobnost, aby s ní natočili GEN! | Archiv

  Oblíbená herečka, kterou můžeme znát například ze seriálu Ulice, dostala ránu pod pás. Pořad GEN vytvořila Česká televize ve spolupráci s Febiem Fera Feniče, s nímž pracovala na portrétech 100 významných osobností českého národa.

   

  „Tím, že je to už čtvrtá série, je posuzování osobností a nastavování kritérií nějak dáno. Co se týče mých návrhů, snažil jsem se být objektivní a dělal jsem jen taková rozhodnutí, jaká v budoucnu obstojí. Pánbůh zaplať, myslím, že jsem dosud neudělal žádnou vážnější chybu, byť jsou dva nebo tři lidi z minulosti, o kterých by se dnes dalo diskutovat, protože je čas zhodnotil jinak,“ řekl pro Sedmičku Fero Fenič a zároveň  naznačil, že jednou z takových osobností je podle něj zpěvačka Helena Vondráčková. ,,Jako osobnost mě později velice zklamala a já chci, aby v GENu byly kompaktní osobnosti, které přežijí v čase,“ podotkl režisér.  

  Herečka Hana Maciuchová se nedostala do stovky osobností, s nimiž byl natočen GEN!
   

   

  Podle jeho vize, tak ani Hana Maciuchová, která neměla a nemá žádné excesy, v životě si prošla složitým obdobím, nicméně jako herečka vždy skvěle reprezentovala umělecké kruhy, asi čas nepřežije. Proto se do GENu nedostala.

   

  ,,Paní Maciuchovou jsme nenavrhli, protože v následujících dílech už máme pana Bartošku, pana Presisse a pana Somra. Na 22 dílů, které se budou vysílat do léta, to tedy vychází, že každá sedmá osobnost, bude herec – to si myslím, že je dost,“ dodal Fero Fenič.

   

  „Nechápu, proč má zrovna tento pán rozhodovat o tom, kdo bude veřejnosti, divákům představen? Proč je to zase jen o kamarádšoftech a sympatiích či antipatiích? Mělo by to být vyvážené," myslí si jeden z rozčílených diváků GENu a fanoušek Maciuchové.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...