Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VDANOU PANÍ

  Pánové, máte smůlu. Podprsenková královna Votavová už patří jinému

  18.06.2017 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Třináctý červenec bude pro Kateřinu Votavovou navždy významným datem. Známá česká modelka si v sobotu krátce po poledni vzala svého dlouholetého přítele Jiřího Wohlmanna. Pohádková svatba se uskutečnila na zámku Hluboká, konkrétně vše probíhalo v prostorách hotelu Štekl.

  Votavová svatba lupa
  Kateřina Votavová si na Hluboké vzala svého dlouholetého přítele Jiřího! | Archiv K. Votavové

  Votavová si svatbu užívala jako princezna a je šťastná, že se jí splnil sen mít ji na zámku. „Svatbu si užívám, je přesně podle mých představ. Chtěla jsem ji mít laděnou do bíla, všude zrcadla, prostě jako z pohádky, a to se podařilo. Stále nemohu uvěřit tomu, že to je pravda, že už jsem vdaná paní. Ale je to hezké, mám toho nejlepšího chlapa pod sluncem,” nechala se slyšet Kateřina.  

  Kateřina Votavová si v areálu zámku Hluboká vzala svého dlouholetého přítele Jiřího!
   

   

  Mezi dvěma stovkami hostů se objevily také známé tváře. Samotný obřad koordinovala moderátorka Kateřina Kristelová, kterou doprovázel přítel Tomáš Řepka. Při příchodu hostů do sálu a následně nevěsty před oltář zpívala Michaela Gemrotová známou píseň z filmu Láska nebeská Too Lost On You od Sugababes.

   

  Nevěstu oblékl do ručně šitých svatebních šatů módní návrhář Michal Marek. Kateřina a Jiří si vyměnili snubní prsteny z bílého zlata. Nevěstin prsten zdobily bílé a ženicha černé diamanty.

     nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...