Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEDĚLNÍ ROZHOVOR

  Zpěvačka a herečka Nelly Řehořová: Den bez smíchu je promarněný den

  18.06.2017 11:55 / celebrity google+ twitter facebook

  Nelly Řehořová je nová, mladá krásná zpěvačka a herečka, která si jde za svým snem. Doslova na sobě maká a ví, že nic není zadarmo. Nedávno představila veřejnosti svůj klip, teď si zase zahraje v pohádce Zdeňka Trošky. Jak to všechno zvládá a co dalšího ji čeká, se jí Bleskove.cz zeptalo v pravidelném Nedělním rozhovoru!

  Řehořová Nelly lupa
  Nelly Řehořová říká, že si plní své sny! | Archi N. Řehořové

  Nelly, co v současné době děláte, zaměstnává vás více škola, anebo šoubyznys? 

  Letos mám asi nejvíc koncertů s kapelou, takže jezdíme po různých slavnostech, festivalech, a to mě opravdu hodně baví. Ve škole mi vycházejí vstříc, ale není to tak, že bych měla nějakou výhodu. Všechno si musím dohnat a písemky nebo zkoušení mě stejně neminou.

   

  Máte i nějaké novinky, prozraďte, co chystáte.

  Momentálně jsem vydala nový singl s videoklipem Žít jen svou láskou, který pro mě napsal Michal David. Chtěla jsem nějakou rychlou, taneční písničku, a to on přesně takovou složil. Kromě koncertů s kapelou mě čeká pár natáčecích dnů pohádky Čertoviny Zdeňka Trošky, kde budu mít menší roli. A pak se připravuji na svou první roli v muzikálu Muž se železnou maskou, na který začnou zkoušky v srpnu a 1. listopadu bude mít premiéru, tak to je pro mě asi největší momentální výzva.

   

  Jste nejenom zpěvačka, ale už i herečka a za sebou máte i filmové zkušenosti. Jak se Vám pracovalo s režisérem Zdeňkem Troškou?

  Já jsem byla úplně nadšená. Je to moc milý člověk, který umí povzbudit a poradit, takže já jsem za tuto spolupráci s ním moc ráda.  

  Nelly Řehořová je mladá, talentovaná zpěvačka a herečka, která si plní své sny!
   

   

  Chtěla byste se dál věnovat této profesi? 

  Můj sen je být hlavně zpěvačka, ale kdyby to šlo dál věnovat se i herectví, tak bych byla nejvíce šťastná.

   

  Máte nějakou veselou či zajímavou historku?

  Možná spíš zajímavou, alespoň na ni teď moc ráda vzpomínám. Bylo to na natáčení rodinné komedie Špunti na vodě. Ona tam panovala strašně bezvadná atmosféra a legrace. Ale byly i krušné okamžiky, třeba při nočním natáčení, kdy jsme točili scénu, jak jsme se „cvakli“ a uplavaly nám lodě. Zrovna tu noc byla velká zima, každou chvíli hřmělo a bylo jen štěstí, že nepršelo. Ale museli jsme si brát pořád dokola na sebe mokrá studená trička, a když se to točilo asi už podesáté, tak ten humor nás už opouštěl. Nejlíp se měla malá nejmladší Karolínka, která to celé prospala a na plac ji vždycky jen donesli a položili na místo, scéna se natočila, a tak to bylo pořád dokola a měla se nejlíp.

   

  Co vy a muzikály? 

  Vždycky jsem měla sen hrát v muzikálu. Ale protože nejsem z Prahy, tak jsem o to zatím moc neusilovala, až jsem zkusila konkurz na muzikál Muž se železnou maskou a ten zrovna vyšel. Jsem za to moc ráda, i když vím, že to budu mít těžké se školou, ale nějak to musím zvládnout.

   

  Jaký je vlastně váš životní, pracovní sen?

  Zpívat, zpívat pro lidi, bavit lidi, napsat i nějakou vlastní písničku, a kdyby vyšel k tomu občas nějaký film, bylo by to pro mě to nejvíc.

   

  A co zahraničí, neláká vás to? 

  Určitě je to výzva, ale nemám ještě dokonalou angličtinu, tak až na ní víc zapracuji, tak třeba se můžu posunout dál i tímto směrem.

   

  Máte nějaký herecký či pěvecký vzor, český nebo zahraniční? 

  Oblíbených herců nebo zpěváků mám hodně, ale kdybych měla jmenovat, tak je to z našich Lucka Vondráčková nebo Ewa Farna, ze zahraničních sleduji Arianu Grande, Zendayu nebo Selenu Gomez.

   

  Za co nejčastěji utrácíte honorář? 

  Zatím si to šetřím, ale za první film jsem si koupila longboard a mobil.

   

  Jak reagují rodiče, když přijde nějaká nová nabídka? 

  Vždycky to společně probíráme, protože máme domluvu, že škola bude vždycky na prvním místě a pokud budu zvládat školu, tak pak můžu přijmout nějakou nabídku.

   

  Takže vás tatínek s maminkou maximálně podporují? 

  Ano, už od malička mě vždycky ve všem podporovali a nechávali mě si vybrat, co by mě bavilo, takže jsem vystřídala hodně sportů, jezdili se mnou například po závodech, když jsem cvičila aerobik, ale pak se to zlomilo a chtěla jsem jen zpívat a hrát. 

   

  Jsou přísní, nebo máte spíš přátelské vztahy?

  Jsme spíš kamarádi, hodně se doma nasmějeme, humor je pro nás velmi důležitý. 

   

  Jste sice ještě hodně mladá, ale přeci jen, co kluci? Jací se vám líbí?

  Líbí se mi kluci, se kterými je legrace, mají smysl pro humor a když sportují, nebo mají podobné koníčky jako já, tak to je super.

   

  Jaký by měl být jednou váš potencionální partner, manžel? 

  O tom jsem opravdu ještě nepřemýšlela, ale mohl by být pracovitý, chytrý se smyslem pro humor a sportovec, aby měl rád cestování.

   

  Co kamarádi, jsou, nebo kvůli vašemu vytížení spíš nemáte čas chodit ven, bavit se...?

  Právě že nemám moc čas chodit ven a většinou to tak vyjde, že když mám někam jít s kamarádama, tak nemůžu, protože jedu na natáčení, koncert, zkoušku s kapelou nebo cokoliv jiného, takže mi je to líto.

   

  Máte nějaké životní motto, heslo, kterým se řídíte, nebo které se vám líbí? 

  Mám jich hned několik: Raduj se z maličkostí, Věř sám sobě, Den bez smíchu, je promarněný den.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...