Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JSOU V SUCHU

  Krtečkovy plenky se líbí dětem našich celebrit!

  16.06.2017 17:00 / celebrity google+ twitter facebook

  České celebrity jsou rády, když jsou jejich děti v suchu a bezpečí. Jde hlavně o malé caparty, které ještě nosí plenky, proto jsou naprosto spokojené s novinkou, která vstupuje na náš trh - Krtečkovy plenky.

  Krtečkovy plenky lupa
  Krtečkovy plenky mají rády nejen děti, ale hlavně jejich rodiče, kterým ulehčují život! | www.krteckovyplenky.cz

  Díky kombinaci vysoké kvality, důrazu na maximální komfort a pohodlí dítěte, snahy o atraktivní cenu a zejména spojení s legendárním Krtečkem mají Krtečkovy plenky ambici stát se každodenním, co nejspolehlivějším parťákem jak všem miminkům a batolatům, tak samozřejmě také jejich rodičům.

   

  A své o tom vědí mnozí rodiče. Ale třeba i Pavel Cejnar, Lucie Křížková, Agáta Prachařová nebo Andrea Kalivodová. Znají situaci, kdy spěchají a je třeba mimčo rychle přebalit a dostat do sucha. A protože plenky zdobí i tradiční český pohádkový motiv, baví to právě i děti.  

  Krtečkovy plenky jsou ryze českým, kvalitním výrobkem, který si oblíbili rodiče, ale hlavně děti!
   

   

  Karolína Milerová, vnučka autora legendárního Krtečka Zdeňka Milera, ke spojení s novou značkou plenek říká: „To spojení je pro nás maximálně logické a zdaleka to není jen obchodní záležitost. Cílová skupina Krtečkových plenek je shodná s cílovou skupinou Krtečka a obráceně. Jsem ráda, že u zrodu této značky můžeme být,” řekla Milerová.

   

  Společnost Dollano Group SE, která plenkové kalhotky vyrábí, věnuje prostřednictvím Krtečkových plenek 30 000 korun nadačnímu fondu Kolečko, který dlouhodobě podporuje Centra dětské traumatologie a realizuje program prevence úrazů dětí zejména v silničním provozu.

   

  Šek přebral za Kolečko profesor Petr Havránek, přednosta kliniky dětské chirurgie a traumatologie 3. lékařské fakulty UK a Thomayerovy nemocnice v Praze Krči a vedoucí lékař Centra dětské traumatologie TN. K předání došlo v rámci neformálního letního setkání, kterého se kromě Karolíny Milerové zúčastnili právě i například Lucie Křížková, Pavel Cejnar, Agáta Prachařová nebo Andrea Kalivodová.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...