Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MÁ PROBLÉM

  Proč tahle známá česká zpěvačka tají vážnou nemoc? Rok s ní bojuje!

  17.06.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Lenka Filipová nikdy výrazně nemluvila o svém soukromí. Teď ale přiznala, že za její roční pauzou nejsou nějaké rozmary nebo obyčejná únava materiálu, ale vážná nemoc. Jaká? To zpěvačka tají!

  Filipová Lenka lupa
  Jakou nemoc tají Lenka Filipová? | Archiv

  Už začátkem ledna začala marodit a odříkala koncerty! „Z důvodu závažného a komplikovaného chřipkového onemocnění bohužel musím své publikum zklamat. Nemohu teď bohužel až do odvolání koncertovat,“ oznámila na svém webu tehdy Filipová.

   

  Protože ale řádila „epidemie zpěvaček", tedy virózy umělkyň, které musely rušit svá vystoupení, nikdo se nedivil. Jenže obyčejná chřipka to nebyla!  

  Lenka Filipová bojuje s vážnou nemocí, ale slibuje, že koncem roku bude zpět na pódiích!
   

   

  „Je pravda, že si dávám zdravotní pauzu. Deset let jsem ji neměla, a tak mám pocit, že si ji zasloužím,“ prozradila zpěvačka důvod, proč ji v současné chvíli její fanoušci nevídají. Nikdy jsem svoji diagnózu nikomu neřekla a nehodlám to měnit jen kvůli tomu, že se o něčem spekuluje. Na pódia se vrátím v prosinci. Moc se na to těším,“ svěřila se Lenka Filipová s tím, že půjde o návrat ve velkém stylu a doprovodí ho i vydání nové desky.

   

  „Rozhodně nezahálím a intenzivně pracuji na nové desce. Už delší dobu ji slibuji a bude zaměřena na keltskou hudbu, ukázky z ní jsem hrála už na svých koncertech a moc se líbily. Už se těším, až ji představím posluchačům,“ láká fanoušky. 

   

  Zda je za záhadnou nemocí nějaký onkologický nález či jiná diagnóza, Filipová nespecifikovala. To její kolegyně Anna K přiznala, že opakovaně po zhruba osmi letech bojuje s rakovinou prsu a zatím velmi statečně a optimisticky...!

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...