Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŠPATNÁ ZKUŠENOST

  Alice Bendová varuje před podvodníkem, který okradl ji a další lidi!

  16.06.2017 12:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Hodně dlouho to v sobě tutlala, ale teď se rozhodla promluvit! Herečka Alice Bendová varuje všechny před člověkem, který ji okradl! A jak se zdá, o peníze připravil i řadu dalších, včetně handicapovaných!

  Bendová Alice lupa
  Alice Bendová varuje před podvodníkem, který ji připravil o peníze! | Archiv Nova

  Svou špatnou zkušenost prodělala herečka sice už před 19ti lety, ale doposud se půjčených peněz nedočkala. Když náhodou bývalého kamaráda podvodníka nedávno potkala, utekl před ní jako malej kluk.

   

  „Jmenuje se Pavel Šebesta, ale pozor, není to ten hokejista. Ten člověk by měl být trestně stíhaný, protože nadělal dluhy v řádech desítek milionů korun. Jeho právník, který ho zastupoval, mi řekl, že se teď snaží normálně žít, ale co ti lidé, které připravil o úspory? Vím třeba o invalidních důchodcích, které se nestyděl ožebračit," řekla Blesku Alice Bendová s tím, že pokud by se ona ke svým penězům dostala, dá je ráda na Nadaci Naše dítě.  

  Alice Bendová naletěla podvodníkovi, který ji připravil o 300 tisíc korun a dodnes je nevrátil.
   

   

  Sexy herečka přišla o slušnou částku. „Půjčila jsem kamarádovi tři sta tisíc korun s tím, že mi je do týdne vrátí. Uplynula ale řada let a nic. Když jsem ho teď potakla na ulici, zbaběle přede mnou utekl.... V té době mělo tři sta tisíc úplně jinou hodnotu než dnes. Dokonce jsme se s panem Šebestou domluvili, že pokud je nevrátí včas, zaplatí úrok, takže dnes by ta částka činila okolo milionu korun," řekla Bendová.

   

  "Bylo mi v té době 24 let, byla jsem blbá a naivní, věřila, že člověk, kterého znám, mě neokrade, a takhle jsem naletěla," dodala herečka, která tak chce všechny před vykukem varovat! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...