Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PREZIDENTSKÁ NÁVŠTĚVA

  Zeman zavelel: Jede se za Troškou a jelo se...!

  14.06.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Třetím dnem pokračuje dnes Miloš Zeman ve své oficiální návštěvě Jihočeského kraje. V úterý se ale stalo něco, co není běžné. Hlava státu tak trochu upravila plán cesty a spolu s manželkou se prezident vydal na natáčení nové pohádky.

  Zeman Troška lupa
  Na natáčení Troškovy pohádky Čertoviny se objevil i prezident Miloš Zeman se svou ženou Ivanou! | Instagram

  Miloš Zeman měl na úterním programu i návštěvu Hoštic u Volyně, vísky známé z Troškových trilogií Slunce, seno, kam prezident jezdil pár let na akce ještě před svým zvolením.

   

  Zapózoval před autobusem Zemák, který zdejší “JZD Hoštice” koupilo, tím zachránilo a slouží jako atrakce pro turisty. Následně se Zemákem i projel. „Často na něj vzpomínám,“ svěřil se Zeman.

   

  Z Hoštic se vydal pak do Vimperka a při cestě zpět projevil zájem, že by se rád zajel podívat za svým podporovatelem, režisérem Zdeňkem Troškou. Ten žije sice vesměs právě v Hošticích, ale momentálně natáčí na Českobudějovicku ve Vlhlavech Čertoviny.  

  Miloš Zeman poměrně neplánovaně navštívil natáčení pohádky Zdeňka Trošky Čertoviny!
   

   

  „Zeman zavelel, jede se za Troškou a jelo se….!,” svěřil se dobře informovaný zdroj. Pro místní to bylo zajímavé překvapení. „Prezident byl hodně hlídán, ale fotku jsme si s ním a jeho paní udělali. Byl příjemný, pak na dvoře statku mluvil i s paní hejtmankou Stráskou a pak odjeli,” řekla Bleskove.cz jedna z místních.

   

  Prezidentovi se natáčení, u kterého byl zrovna velký prezidentův kritik Oldřich Navrátil nebo David Gránský, velmi líbilo. „Zajímalo ho vše, co se kolem filmu děje a pochválil Trošku, že dokáže vybrat vždy tak hezká místa do svých komedí i pohádek,” dodal zdroj z natáčení.

   

  Miloš Zeman ukončí dnes svou návštěvu kraje. Nejprve se vydá do Milevska na Písecku, pak do Zvíkovského Podhradí. Zde bude mít s hejtmankou tiskovku a z té se odebere zpět do Prahy. V pátek se pak vydá na jednodenní návštěvu Velké Británie, kde jej přijme anglická královna Alžběta II. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...