Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZASE ZMĚNA

  Další problém České Miss: Nebude v televizi, nebude teď a nebude v Praze!

  05.06.2017 00:20 / celebrity google+ twitter facebook

  Novou Českou Miss provází jeden problém za druhým. Poté, co se pořadatelé ani na poněkolikáté nedohodli s žádnou z televizí na vysílání slavnostního galavečera, je další změna. Vyhlášení nebude v termínu, v jakém mělo být, a nebude prý ani v Praze!

  Čerešňáková, Ditmar lupa
  Eva Čerešňáková a Martin Ditmar opět mění věci kolem České Miss! | Česká Miss

  Česká Miss se tak dostává do problému. Chybí jí televize, přehodil se termín a nebude v hlavním městě. To může být problém pro soutěžící, ale hlavně pro sponzory. Potíž může nastat i s médii!

   

  Původně chtěli vlastníci soutěže Martin Ditmar a Eva Čerešňáková uspořádat vyhlášení České Miss 10. května v pražské O2 aréně. Jenže i z toho sešlo! Pak datum změnili na červen, ale teď se ukázalo, že vše je opět jinak!  

  Finále České Miss nebude mít televizního partnera, nebude v červnu a nebude v Praze!
   

   

  „Původní plán bylo zrealizovat finále v O2 aréně a jediný dostupný termín do léta byl 10. květen. Byla to středa. Ten den jsme měli i delší dobu rezervovaný. Když se zahájila jednání s televizí, tak ta jako jeden z požadavků pro spolupráci měla posun finále na červen a víkendový termín. V rámci jednání tato změna proběhla, ale již se nejednalo o prostory O2 arény. Po následujícím průběžném vývoji událostí a možnostech, které se nám po nepodepsání smlouvy s FTV Prima nabídly, jsme finále přesunuli na září,“ sdělil pro Expres.cz Martin Ditmar s tím, že bližší informace k finálovému večeru upřesní brzy na tiskové konferenci.

   

  Galavečer se má podle všech dostupných indicií přesunout do Brna. Jenže se tak nestane nyní na jaře, ani v létě, ale nejspíš začátkem podzimu. V září by se snad vyhlášení výsledků mělo v moravské metropoli odehrát. Zda tomu ale nakonec opravdu tak bude, je stále ve hvězdách. Před časem ztratila soutěž i garanta v podobě topmodelky Simony Krainové. Všichni se ptají na jediné - co ještě soutěž do finále potká…? 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...