Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HORŠÍ STAV

  Strach o Gotta: Ruší vystoupení a zase skončil v nemocnici!

  03.06.2017 00:01 / celebrity google+ twitter facebook

  Zdravotní stav Karla Gotta je zase nic moc. Musel dokonce zrušit vystoupení a v pátek večer skončil v nemocnici. Zřejmě mu dvakrát nepřidal jeho koncert v pražské Hybernii, před kterým si stěžoval na alergii a po něm byl hodně unavený!

  Gott Karel lupa
  Karel Gott zrušil svá vystoupení kvůli zánětu horních cest dýchacích! | Facebook

  Benefiční koncert Karla Gotta ve slovenských Ladcích byl zrušen. Důvodem byla zdravotní indispozice zpěváka. Na stránkách místní fary, která koncert pořádá, se objevila zpráva o změně interpreta.

   

  „V dopoledních hodinách dne 2. 6. 2017 jsme obdrželi zprávu, že zpěvák Karel Gott z náhlých zdravotních důvodů (hospitalizace) na koncertě nemůže vystoupit. Karla Gotta nahradí zpěvačka Helena Vondráčková. Děkujeme za respektování a pochopení této změny," stojí na webu.

   

  Poté co, některá média kontaktovala Gottovu mluvčí Anetu Stolzovou, ta odmítla potvrdit, že by byl Mistr v nemocnici hospitalizován.  „Z důvodu zánětu dutin a horních cest dýchacích musel pan Gott zrušit své vystoupení 3. června v Ladcích na Slovensku. Pan Gott není hospitalizovaný," dodala mluvčí  Stolzová.  

  Karel Gott musel kvůli zhoršujícímu se zánětu horních cest dýchacích zrušit vystoupení!
   

   

  Karel Gott strávil několik hodin v nemocnici na Karlově náměstí, kde podstoupil celou řadu vyšetření. Důvodem je zhoršující se zánět horních cest dýchacích. Musí být nyní v klidu a neunavovat se. Hlavně nezpívat.

   

  Gotta tak na Slovensku nahradí Helena Vondráčková, která má ale v sobotu večer vystoupit v Nitře s Alexandrovci. Stihnout musí obě akce.

   

  Zpěvák se už při středečním koncertě necítil ve své kůži, a dokonce se sám fanouškům omlouval, že není v kondici. „O Karla mám strach. Není na tom dobře. To se jen všichni tváří, že je zase fit jako dřív a v plné síle. Ale to není pravda... Měl by se hodně šetřit...," dodal jeden z jeho přátel. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...