Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  NESLAVNÝ KONEC

  Známého českého moderátora odsoudili! Za krádež rok vězení!

  02.06.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Na rok do vězení s odkladem na 2 roky odsoudil soud pro Prahu 2 známého bývalého moderátora Libora Baselidese! A důvod? Krádež a zneužití platební karty. Že to není možné? Ale je, bohužel!

  Baselides lupa
  Bývalá novácká hvězda Libor Baselides byl odsouzen! | Archiv

  Kdysi hvězda Novy je dnes podle soudu kriminálníkem. „Muž byl odsouzen na jeden rok odnětí svobody s odkladem na dva roky za krádeže a neoprávněné užití platebního prostředku,” uvedla mluvčí soudu Marcela Pröllová.

   

  Baselides, který je dnes malířem, věštecem, zpěvákem, éterickou bytostí, jež rozmlouvá s anděly, měl krást v jednom z pražských barů. Tašku, peněženku i platební kartu. Byl přistižen. Následně odvezen na policii. Tam se podle jeho vyjádření měli k němu chovat odporně. Provádět mu rektální prohlídku, přestože je upozorňoval na to, že je po operaci konečníku.   

  Libora Baselidese odsoudil soud pro Prahu 2 za krádeže na rok s dvouletou podmínkou!

   

  „Chovali se hrozně. Když jsem řekl, že potřebuji lékaře, nechali mě několik hodit v cele bez pomoci,” tvrdí dnes Libor Baselides, který si dává i na sociální síti mezi jméno titul “von”…

   

  Že by bývalé novácké hvězdě někdo tolik křivdil? Těžko, protože proti Baselidesovi vypovídali i lidé, kteří neměli důvod se po něm takzvaně vozit. Neznali ho. Proti verdiktu se samozřejmě může Libor Baselides dovolat k Vrchnímu soudu…!

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...