Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NESLAVNÝ KONEC

  Známého českého moderátora odsoudili! Za krádež rok vězení!

  02.06.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Na rok do vězení s odkladem na 2 roky odsoudil soud pro Prahu 2 známého bývalého moderátora Libora Baselidese! A důvod? Krádež a zneužití platební karty. Že to není možné? Ale je, bohužel!

  Baselides lupa
  Bývalá novácká hvězda Libor Baselides byl odsouzen! | Archiv

  Kdysi hvězda Novy je dnes podle soudu kriminálníkem. „Muž byl odsouzen na jeden rok odnětí svobody s odkladem na dva roky za krádeže a neoprávněné užití platebního prostředku,” uvedla mluvčí soudu Marcela Pröllová.

   

  Baselides, který je dnes malířem, věštecem, zpěvákem, éterickou bytostí, jež rozmlouvá s anděly, měl krást v jednom z pražských barů. Tašku, peněženku i platební kartu. Byl přistižen. Následně odvezen na policii. Tam se podle jeho vyjádření měli k němu chovat odporně. Provádět mu rektální prohlídku, přestože je upozorňoval na to, že je po operaci konečníku.   

  Libora Baselidese odsoudil soud pro Prahu 2 za krádeže na rok s dvouletou podmínkou!

   

  „Chovali se hrozně. Když jsem řekl, že potřebuji lékaře, nechali mě několik hodit v cele bez pomoci,” tvrdí dnes Libor Baselides, který si dává i na sociální síti mezi jméno titul “von”…

   

  Že by bývalé novácké hvězdě někdo tolik křivdil? Těžko, protože proti Baselidesovi vypovídali i lidé, kteří neměli důvod se po něm takzvaně vozit. Neznali ho. Proti verdiktu se samozřejmě může Libor Baselides dovolat k Vrchnímu soudu…!

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...