Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÁ ROMANTIKA

  Bílá s partnerem šli do kostela! Že by snad přípravy na veselku?

  29.05.2017 00:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Lucie Bílá a její partner Radek Filippi se vydali do kostela. Že by snad šli zařizovat "ohlášky" a chystala se u Slavice svatba? Snímek před kostelem v Pelhřimově vystavila sama zpěvačka na sociální síti!

  Bílá, Filippi lupa
  Lucie Bílá s Radkem Filippim se nechali zvěčnit před pelhřimovským kostelem! | Facebook L. Bílé

  Lucie Bílá v neděli zakončila první část turné HANA v Pelhřimově na Vysočině. A protože měla chvíli čas, vydala se před koncertem s Radkem Filippim do kostela. Všem tak trochu zatrnulo, zda je to nějaká symbolika, nebo jen náhodné foto. 

   

  „Teď víc žiju, poznávám, cestuju...," přiznala před časem zpěvačka a je to vidět. Daleko více prezentuje své volné chvíle, než tomu bylo doposud.   

  Lucie Bílá se svým partnerem Radkem Filippim více cestuje a poznává i nová místa!
   

   

  Logicky má Lucka větší chuť cestovat i kromě svých vystoupení. „S Radkem jsem získala i novou, skvělou, velkou rodinu. Několikrát jsme spolu byli u jeho rodiny v Ostravě," přiznala Bílá.

   

  Zda přemýšlí o své další, v pořadí třetí svatbě, zatím není jasné. Sama ale dobře ví, že co přijít má, to přijde. Teď si užívá štěstí a lásky se svým dvoumetrovým "testosteronovým andělem", jak Radka, který funguje i jako její road manažer, nazývá. Co bude za půl roku, rok dva, neřeší. Ale manželství s tímhle ochráncem by se asi nakonec moc nebránila. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...