Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HISTORICKÉ PŘÍŠERY

  Krainová pořídila synům hodně netradiční, ale obrovské mazlíčky!

  25.05.2017 11:35 / celebrity google+ twitter facebook

  Když si Simona Krainová usmyslí, že chce mít na zahradě dinosaury, tak je prostě má. Ne snad, že by disponovala nadpřirozenými schopnostmi, i když tu vypadat ve svém věku naprosto skvěle má! Tady ale malým “kouzlem” pozvala na zahradu pravěké ještěry a její synové se nestačili divit.

  Krainová dinosauři děti lupa
  Takhle si synové Simony Krainové užívali setkání s pravěkými ještěry! | Instagram

  Modelka s manželem si řekli, že pár dní před Dnem dětí udělají svým synům radost a pozvou přímo na zahradu u své chaty netradiční “mazlíčky”. Kdo by čekal činčilu, klokana, tygra nebo medvídka koalu, je vedle, jak ta jedle. Šlo rovnou o dinosaury! S těmi se kluci vyblbli, pohladili si je a rozhodně před nimi neutíkali!

   

  Krainová objevila nový projekt Planeta dinosaurů. Jde o šestici “jako živých” obrovských, realistických a pohyblivých figurín, které může mít v parku, na zahradě nebo třeba na terase kdokoli.  „Kluci z toho byli úplně hotoví a musím se přiznat, že já taky. Protože jsou opravdu nádherní a člověk si až říká, jestli se nevrátil o pár milionů let zpátky,” usmívala se Simona Krainová, která chce dát tímhle na vědomí lidem, jak úžasné věci lze dětem či dospělým pořídit například k narozeninám nebo jen tak na párty.  

  Simona Krainová dopřála svým synům setkání s pravěkými příšerami!
   

   

  „Náš tým čítá 6 ,živých´ dinosauřích svěřenců různých druhů a velikostí, primárně druhohorních dinosaurů, a k tomu  disponujeme i skvěle sehraným týmem lidských parťáků – ošetřovatelů, kteří se po celou dobu o své svěřence starají a vědí o nich úplně vše a tyto informace vám při show s dinosaurem předávají,” řekla Bleskove.cz Hana Kohoutová, z projektu planetadinosauru.cz

   


  Cílem projektu je dělat radost a předávat to fantastické nadšení při pohledu na pradávné tvory. Samotní dinosauři jsou vždy středem pozornosti dětí i dospělých. „Proto jsme se rozhodli zážitek s dinosaury prohloubit a přichystali jsme pro děti i dospěláky kompletní program Dobrodružství s dinosaury,” podotkla Kohoutová, která je nadšená, že se dětem Simony Krainové a Karla Vágnera příšerky líbily.

   

  „A mami, nemůžeme si je tu nechat…?,” volali nadšení synové modelky. „Rozhodně ne, víte, co toho sežerou…,” smála se Simona za souhlasného pokyvování manžela. Jak jinak dětem vysvětlit, že pohybliví ještěři musejí zase zpět do auta a o štaci dál.

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: Simona Krainová
  Komentáře ke článku
  loading...