Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Poslední přání

  Arnold Schwarzenegger splní poslední přání nemocnému Rakušanovi!

  22.01.2016 07:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Hodně neobvyklé přání má Josef Mittermeier (75) z Ansfeldenu v Rakousku. Trpí nevyléčitelnou formou rakoviny. A nejvíce by mu prý udělalo radost, kdyby dostal „cigáro“ od svého idolu, herce Arnolda Schwarzeneggera. Chtěl by získat krabičku z repertoáru Terminátora. Zdá se, že se to podaří a co víc, se slavným „Rakušanem Árným“ dokonce bude mluvit osobně.

  Schwarzenegger Arnold lupa
  Arnold Schwarzenegger splní poslední přání svému krajanovi | archiv

  O to splnit poslední přání svému otci se snaží dcera Sarah, asistentka v lékárně. Lékaři neměli v případě pana Mittermeiera námitek, naopak. Proto se jeho dcera rozhodla pomocí sociální sítě přání tatínkovi splnit.

   

  "Jedinou vášní, která mu ještě zůstává, je kouření oblíbených doutníků. Jako fanoušek Arnolda Schwarzeneggera ví, že také jeho milovaný hrdina je velkým milovníkem cigár, chtěl získat značku z repertoáru Terminátora," říká dcera. 

  Arnold Schwarzenegger snad stihne splnit poslední přání těžce nemocného Rakušana!

   

  Proto se pokusila Sarah přes sociální síť vyhledat někoho, kdo by pomohl přání splnit a ozval se jí telefonem Ralf Möller, který je jedním z nejlepších přátel Arnolda Schwarzeneggera. Přislíbil jí balíček, v němž jí pošle jak otcem toužená cigára z Terminátorovy sbírky, tak pár svých oblíbených exemplářů. Navíc si na sobotu smluvili další telefonát, v němž si její tatínek bude moci se "Štýrským dubem", tedy rodákem z této lokality promluvit. Bude se svým kamarádem Möllerem v Kitzbühelu.

   

  "Když jsem to otci vyřizovala, rozplakal se – nikdy v životě jsem ho neviděla tak dojatého," řekla Sarah pro rakouský deník OÖN.

   

  "Každý, kdo se ocitne v podobné situaci, nebo už ji někdy prožil, ví, jak bezmocně se cítí ten, kdo vidí, jak člověk, kterého miluje, je stále slabší a slabší. Můj otec je pro mne hrdinou, ať je zdravý nebo nemocný, mladý nebo starý, zda je ještě na Zemi, nebo snad už v nebi," napsala Sarah, která je šťastná, že tatínek se svého posledního přání snad dočká.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...