Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HRDINA ROKU

  Slavný český zpěvák poslal Babiše k šípku! Odmítl hrát na jeho akcích!

  19.05.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Ani za milion! Zřejmě ani za takovou částku by nyní nevystoupil na akci hnutí ANO nebo firmy Agrofert, donedávna přímo patřící ministru financí Andreji Babišovi, zpěvák Tomáš Klus. Poslal tak politika k šípku a nestojí mu za to ani případný tučný honorář.

  Klus Tomáš lupa
  Tomáš Klus odmítá vystupovat na akcích spojených s Andrejem Babišem! | Profimedia

  Klus se dokonce v minulém týdnu zúčastnil demonstrace proti Andreji Babišovi a Miloši Zemanovi. A pro MF Dnes uvedl, že se svou kapelou nechce vystupovat na akcích, které platí Agrofert.

   

  „Já k Zemanovi a Babišovi přistupuju jako k učitelům. Učí mě trpělivosti a toleranci. Nehodnotím už lidi jako jenom zlé, nebo jenom dobré. Všichni máme spoustu stránek, proto se snažím naslouchat tomu, co kdo říká, pozorovat, co kdo dělá, a z toho si vytvořím názor,” uvedl Klus, o kterém se dokonce spekuluje, že má velké dluhy. Z čeho, nikdo nechápe, protože v posledních letech vydělával miliony.  

  Zpěvák Tomáš Klus uvedl, že pro Andreje Babiše ani Agrofert by už nikdy nevystoupil!
   

   

  Nicméně asi ani za to, kdyby díky lukrativním kšeftům s politiky všechno uhradil a vydělal si balík, by vystupovat nechtěl.

   

  „S názory, slovy, činy a politickou i společenskou kulturou, kterou zastupují zmínění pánové, se neztotožňuji ani za mák, neboť mi připadá manipulativní, štvavá, agresivní a sebestředná,“ uvedl zpěvák, který také nedávno kritizoval i brněnský Majáles, lépe řečeno jeho zákulisí, ve kterém si Andrej Babiš snaživě fotil selfie u baru. 

   

  „Zjišťujeme, jestli akce, na kterých bychom měli hrát, nefinancuje Agrofert, kterého se Andrej Babiš podle mě vzdal jen naoko, respektive ve prospěch kandidatury na ředitele nového, výnosnějšího podniku – České republiky,“ podotkl Klus.

   

  Výjimkou je pro Kluse festival Mezi ploty, který podporuje Nadace Agrofert. Zpěvák se ale rozhodl, že tam bude hrát bez honoráře. „Jeho peníze prostě nechceme,“ dodává hrdě Klus.

   


  No a Andrej Babiš, ten se ke Klusově názoru zatím nevyjádřil. Asi nevidí důvod. Však taky proč, když si zřejmě už teď myslí, že “takových zpěváků jsou přeci mraky…”!

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...