Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NAŽIVO V TELEVIZI

  Takhle zpívá Karel Gott naživo... Sami si to poslechněte!

  18.05.2017 00:05 / celebrity google+ twitter facebook

  Nedělní vystoupení Karla Gotta v show na Nově Tvoje tvář má známý hlas následují rozporuplnné pocity! Zatímco část diváků byla účastí Mistra dojata a obdivuje jeho zpěv naživo, bez playbacku, jiní spílají televizi a nechápou, proč zpěváka diskreditovali! Sami se ale podívejte na video, jak mu to šlo!

  Podívejte se sami, jak to Karlu Gottovi s Martinem Dejdarem zpívalo! | Archiv Nova

  Karel Gott si spolu s Martinem Dejdarem střihl písničku Být stále mlád. Herec se ke zpěvákovi přidal až po první třetině textu. 

   

  „Proč to udělali? Karel Gott už nemá na to zpívat naživo, bez vokálů. Vždyť nestačí s dechem, ale to je jasné poté, co si prožil v uplynulých dvou letech. Mohli ho nechat zpívat alespoň s pomocným playbackem," kritituje paní Milena na sociální síti.  

  Karel Gott vystoupil jako VIP host v show na Nově Tvoje tvář má známý hlas!
   

   

  „Gott prostě live už nezazpívá. A to si říká zpěvák?," rýpl si jiný diskutující, který naopak vychválil Martina Dejdara, který podle něj "zpívá daleko lépe než Zlatý slavík"!

   

  Když si ale poslechnete záznam z videa, rozhodně není Karlu Gottovi co vytknout. Až na pár drobných "nedodechů", což je po jeho léčbě logické, zpíval velmi dobře, s grácií a rozhodně nezpíval falešně. Naopak mu lze závidět, že v jeho věku a po onkologické léčbě takhle dobře zpívá a intonuje. „Rozhodně nikdo nemůže čekat, že bude zpívat jako před dvaceti lety. Proboha, ať si to někdo zkusí. Karel pořád zpívá dobře," dodal jeden z jeho přátel a kolegů.

   

  Vystoupení jak samotného Gotta ve finále TTMZH, tak i Martina Dejdara, bylo bravurní a dohromady jim hlasy dobře ladily. Takže, pánové, bravo, bravo, bravo!

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...