Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SKONČÍ ŠPATNĚ

  Chudák Pawlowská! Má zřejmě bolesti a nemůže pořádně chodit!

  17.05.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Moderátorka, spisovatelka a scénáristka Halina Pawlowská má velký problém. Kvůli své stále vyšší váze má místy i problémy s chůzí. K tomu zřejmě i občasné bolesti, když třeba sestupuje ze schodů.

  Pawlowská H lupa
  Halina Pawlowská potřebuje při chůzi ze schůdků oporu! | ShowPIx

  Pawlowská tvrdí, že jejím nejpřirozenějším pohybem je, když může sedět. A to o něčem svědčí. Na Světu knihy v pražských Holešovicích nebyla schopna sama bez opory sejít stupínek.

   

  „Vždycky netrpělivě čekám, až si sednu. Je to moje nejpřirozenější poloha. Při představení nestojím, ale vyprávím a asi budu inovativně říkat, že hraji vsedě,“ dělala si Halina legraci. Jenomže ona to zase taková legrace není.  

  Halina Pawlowská má problémy s nohama a dělá ji potíž i vyjít nízký schod.
   

   

  „Hodně si zahrává. Jak jsem ji viděl, zadělává si na veliký problém. Jednoho dne taky může přestat chodit úplně,” řekl Bleskove.cz jeden z návštěvníků Světa knihy.

   

  Pawlowská  má problém s oteklými nohami a nemít doma výtah, asi zůstane někde na ulici. Spisovatelka o sobě tvrdí, že drží diety, ale každou jen chvilku, a že stejně „nejlepší sport je kafe a dort”. Pokud to takhle půjde dál, může skončit velmi špatně.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...