Čtvrtek 26. dubna 2018
svátek má Oto, zítra Jaroslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÉ PŘÍBĚHY

  PAN TAU SE VRACÍ! Chystá se natáčení nových dílů!

  16.05.2017 14:15 / celebrity google+ twitter facebook

  Milovníci unikátního kdysi i ve světě populárního seriálu Pan Tau se mají na co těšit. Chystá se totiž natáčení pokračování kultovních příběhů pána s buřinkou, který nemluví a který je “chvilku malej a chvilku zase velkej”!

  Pan Tau lupa
  ČT začne jako koproducent natáčet nových 52 dílů o Panu Tau! | Archiv ČT

  Hlavní představitel Pana Tau, herec Otto Šimánek, zemřel v roce 1992 na rakovinu. To on dal panáčkovi s buřinkou život. Teď by měly být seriál a dva celovečerní filmy nově obsazené.

   

  Po čtyřicetileté odmlce se totiž opět chystá natáčení seriálu Pan Tau. Půjde o 52 dílů seriálu a dva celovečerní filmy, na které koupila práva německá společnost Caligari. Na projektu by se měla podílet i Česká televize. Není ale zatím jasné, jak přesně.  

  Na jaře příštího roku začne natáčení nových 52 dílů seriálu Pan Tau!
   

   

  „Jednání probíhají a do léta by mělo být víceméně jasno,“ potvrdil ředitel vývoje ČT Jan Maxa pro ihned.cz.

   

  Společnost Caligari se zatím k seriálu vyjadřovat nechce. Ovšem už prosákly informace, že natáčení by mělo začít na jaře příštího roku. První díl nové série by se měl objevit v televizi v roce 2020, film by se měl dostat do kin ještě o rok dříve.

   

  Co jste o Otto Šimánkovi nevěděli:

  Otto Šimánek se narodil 28. dubna 1925 v Třešti, doslova na pultě lékárny. Žil v domě v nedalekých Stájištích, který byl dokocne před časem na prodej. Vyučil se elektrotechnice, pak naštěstí zběhl k divadlu. Už v roce 1958 se stal členem Městských divadel pražských, což obnášelo pravidelné hraní v souborovém divadle a ohromující šíři záběru rolí. Zajímavostí je, že za války jeho maminka zachránila zvon z malé zvoničky ve Stájištích. Díky ní se po válce vrátil na původní místo a je tam dodnes! 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...