Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEMOCNÝ HEREC

  Pomeje nastoupil léčbu a chce zvítězit nad rakovinou! Zvládne to?

  16.05.2017 00:10 / celebrity google+ twitter facebook

  Herec a bývalý producent Jiří Pomeje se pustil do ostrého boje se zhoubnou rakovinou. Nastoupil léčbu, která by mu měla zachránit život. Protože odmítl chemoterapii, museli lékaři zvolit jinou cestu.

  Pomeje Jiří lupa
  Jiřího Pomeje čeká 35 ozařování kvůli rakovině hrtanu! | ShowPix

  Jiřího Pomeje čeká nyní 35 ozařování krku. To ale může mít za následek, že přijde o hlas, který ho živí jako dabéra. Právě toho se bývalý producent filmů hodně bojí.

   

  „Nejlepší je ozařování. Dobrá rakovina je, že mi vezmou půl krku, jak to má Láďa Kerndl, půjdu na chemoterapii a hodně se mi změní hlas. Nejhorší je ta, že mi vezmou celý hrtan. Jsem hlasový profesionál, takže nejméně mi poškodí hlas ozařování. Z toho důvodu nejdříve budeme zkoušet ozařovat,“ uvedl před časem pro Blesk.  

  Jiřího Pomeje čeká nyní 35 ozařování krku kvůli rakovinovému nádoru hrtanu!
   

   

  „Když se to nepovede a nezachrání mě to, tak mi tedy budou brát půlku hrtanu, plus dostanu dočasně slavíka a půjdu na chemoterapii. Z jejich strany to znamená, že stoprocentně přežiju. Můžu žít ještě devět, deset, patnáct let. Když ale první varianta dopadne dobře, můžu být osm let v klidu a pak stejně přijde na řadu ta druhá varianta,“ uvedl Pomeje. Ten zprávu o nemoci přijal velmi emotivně a chvíli dokonce přemýšlel údajně i o sebevraždě.

   

  Nikdo neví, jak herec bude radioterapii snášet. Bude záležet na jeho organismu. Každý snáší léčbu jinak. Někdo lépe, někdo hůře. Pomeje ale musí oholit vousy, a to z hygienických důvůd a proto, aby léčba byla účinější a lépe ošetřitelná. 

   

  Všichni doufají, že Jiří Pomeje léčbu zvládne, že bude účinná a že za pár měsíců už to bude zase ten "starý, dobrý, známý - i když někdy trochu ukecaný- Pomeják! I my v redakci přejeme brzké uzdravení bez následků! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...