Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MÁ SMŮLU

  Noid dostal krutou ránu! Jeho zlatokopka vyhrála soud!

  15.05.2017 00:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Václav Noid Bárta je už pár týdnů zoufalý z toho, jak dopadl jeho vztah a manželství s Gábinou Dvořákovou. Žena, která ho obvinila z alkoholismu a feťáctví, se s ním přetahuje o jejich dceru. Teď dostal zpěvák a muzikant krutou ránu.

  Noid lupa
  Noid se asi nestačí divit, koho si to vzal a koho miloval! | Iprima

  Noid Bárta sice dělá vše pro to, aby dceru Terezku dostal do své, nebo alespoň střídavé péče, jenomže úřady či soudy jsou někdy až paradoxně nekompromisní.

   

  Podle informací, které se dostaly do redakce Expres.cz, měla zlatokopka, jak ji Václav Noid Bárta sám nazval, vyhrát první kolo u soudu. Zpěvák přitom sám říkal, že mu modelka dceru nechce vydávat, přitom jeho sociální sítě jsou přímo zaplněné jejich společnými fotkami.

   

  Podle informací, které se do redakce Expres.cz dostaly, by měl Vašek s dcerou trávit opravdu nadmíru času a modelka se s ním snaží na všem domluvit. Možná i proto Dvořáková vyhrála první kolo u soudu a má předběžné opatření, které se vydává ve výjimečných případech. A to znamená, že Dvořáková dostane dceru s největší pravděpodobností do své péče.  

  Václav Noid Bárta možná přijde o možnost mít dceru ve střídavé péči!
   

   

  ,,Nezlobte se, nebudu se k ničemu vyjadřovat,” odpověděla serveru zaskočeně Gábina, která má ale jinak mediální pozornost velmi ráda. To se naučila hlavně v době, kdy podobně jako Vaška, kdysi okouzlila Leoše Mareše...

   

  Pokud by ji dostala do své péče, pak by měl Noid ale zcela nesporně nárok vídat dítě tak, jak mu určí soud. Třeba jednou za týden nebo dva na pár hodin. Pokud se s tím nesmíří, musí podat odpor a uvést důvod. Bude záležet zase jen na soudu, jak rozhodne.

   

  Gábina od Noida Bárty odešla začátkem března po velké hádce a předchozím problémům ve vztahu. Podle Gábiny měl Noid problém hlavně s alkoholem a byl přehnaně žárlivý. To ale zpěvák odmítá. Naopak uvádí, že Dvořáková může za to, co se mezi nimi stalo, a dokonce, že mu byla i nevěrná.

   

  Někteří ze známých zpěváka navíc tvrdí, že Gábina od začátku věděla dobře, koho a proč si bere a šla jen po zviditelnění se. „Když jí Vašek koupil kabelku nebo hadříky, byl sex, jinak ne. Ona je vlastně hodně chytrá holka, která to s chlapama umí…,” dodal známý Noida.

   

  Jak to mezi zpěvákem a modelkou doopravdy je, to vědí jen oni sami a musejí si to vyřešit mezi sebou. 

   

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...