Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Co se stalo?

  Mesárošová a Limberský: Konec lásky!

  21.01.2016 07:30 / celebrity google+ twitter facebook

  Je konec! Modelka Dominika Mesárošová a problémový fotbalista David Limberský se rozešli. Oba přitom v listopadu vypadaly jako zamilovaní teeneageri, nyní je ale lásce konec a vnadná kráska je opět sama.

  Dominika Mesárošová lupa
  Mesárošové to nevyšlo ani s Limberským | Ultra Light

  Není se však čemu divit. Limberský rozhodně nepatří k slušným chlapcům. Více než svým výkonem ve fotbale, se proslavil tím, že boural opilý a z místa nehody chtěl utéct. Informaci o krachu vztahu přinesl portál super.cz, kterému to potvrdila kamarádka Dominiky .

   

  Řeknu vám k tomu jen to, že jsem už přes rok nezadaná, na tom se nic nemění

  „Dominika to s ním myslela vážně, ona s někým nechodí jen proto, aby někoho měla. Chce najít partnera pro život, se kterým by měla rodinu. Ale velmi krátce po začátku románku s Limberským mu dala vale. Neříkala podrobnosti, jen naznačila, že ho pořádně nezná a vlastně ani poznat nechce. Že to byl omyl,“ řekla pro super.cz kamarádka modelky.

   

   Zdá se , že Mesárošová v lásce štěstí nenašla ani s Limberským. Před více než rokem se rozešla se snoubencem Markem, se kterým plánovala svatbu. A co na svůj rozchod řekla Mesárošová? „Řeknu vám k tomu jen to, že jsem už přes rok nezadaná, na tom se nic nemění,“ záhadně promluvila sexy blondýnka.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: modelka, fotbal, nehoda
  Komentáře ke článku
  loading...