Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  RODINNÝ SPOR

  Neshody mezi Gottem a jeho dcerou: Důvod? Jen jediný - žena Ivana!

  02.05.2017 11:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Njehorší spory jsou vždy ty v rodině! Své o tom ví Karel Gott. S ním poslední dobou jen velmi vlažně komunikuje jeho nejstarší dcera Dominika (43). Důvodem, proč ochably jejich kontakty a jejich vztah, je jeho žena Ivana. Především situace v době, kdy se Mistr léčil ze zhoubné nemoci!

  Gott, Gottová dcera lupa
  Mezi Dominikou Gottovou a jejím otcem nepanují nejlepší vztahy! | Profimedia

  Velké hádky údajně v Gottově rodině nastaly v momentě, kdy byl zpěvák v nemocnici, kde podstupoval chemoterapie. Svolal rodinu, aby udělal závěť a všechny věci okolo. Jenomže své dvě starší dcery podělil na dnešní dobu poměrně "zanedbatelnou částkou". A zbytek přepsal na svou ženu Ivanu.

   

  „Měli se v nemocnici pohádat kvůli tomu, že se Karel rozhodl přepsat všechen majetek na manželku. A od té doby se to vleče,“ řekl  Aha! zdroj z Mistrova okolí. „Karel doufá, že se Dominika v klidu ukáže v Praze a vše si vyjasní. Zatím ale čeká marně,“ podotkl člověk z jeho okolí.  

  Spor mezi Karlem Gottem a dcerou Dominikou nastal v době jeho nemoci a přepisu majetku!
   

   

  Skvělou příležitostí pro usmíření mohl být Slavíkův velký a už nyní vyprodaný koncert, který 31. května pořádá v Divadle Hybernia, ale nestane se. Dominika prostě do Čech nepřijede!

   

  „Na tátův koncert do Prahy nepřijedu, mám spoustu pracovních povinností ve Finsku,“ uvedla Gottova nejstarší dcera.

   

  „S Dominikou po jejím odchodu zpět do Finska komunikuji velmi málo,“ svěřil bez bližších podrobností Gott, který odmítá jakkoliv rodinnou situaci komentovat. 

   

   „Chtěla bych do Česka přijet v červenci," dodala Dominika. Nejspíš na oslavu 78. narozenin jejího táty. 

   

  Na otce se může zlobit jak chce, ale rzhodnutí, jak rozdělí majetek, je na něm. I Dominika i mladší dcera Lucie by si měly uvědomit, že Mistr má s manželkou Ivanou ještě i dvě mladší dcery a ty pochopitelně se snaží zaopatřit, kdyby se s ním cokoli stalo.

   

  Zpěvák není nikterak lakomý a své děti vždy miloval, i když s nimi nežil. Třeba ve chvíli, kdy v roce 2015 utekla Dominika z Finska od psychicky nemocného manžela Tima Tolkkiho, jí platil byt, půjčil jí auto a k tomu dceři sehnal zaměstnání v salonu, kde pracovala jako kosmetička.

   

  Následně Dominika otci pak řekla, že je za Tima vdaná a že se k němu vrací. Když chce ale dcera Mistra Gotta přijet na jeho narozeniny, nejspíš vztahy nebudou tak horké, jak se zdá a vše se zcela jistě urovná. Na spory totiž není čas a jsou vždy zbytečné. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...