Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZLATÝ PÁR

  Co má Krainová s moderátorem Říbalem? Budete se divit!

  25.04.2017 10:00 / celebrity google+ twitter facebook

  Co má modelka Simona Krainová společného s moderátorem TV Nova a Evropa 2 Petrem Říbalem? Možná víc, než byste čekali! Jde o takovou hezkou, doslova zlatou věcičku! Není to ani prsten, ani náhrdelník, ale něco, co ženy i mnozí muži běžně používají, jen v této formě je to naprosto exkluzivní!

  Krainová Říbal fén lupa
  Simona Krainová s Petrem Říbalem drží v rukou něco exkluzivního. | Valera

  Simona Krainová se stala tváří prestižní švýcarské firmy VALERA! Navázala spolupráci s firmou s více než 60letou tradicí a stala se tak ambasadorkou "zlatého fénu" Metal Master Light Gold. S moderátorem Petrem Říbalem se pak společně setkali na oficiální prezentaci zlatého fénu. A jak tento přístroj Říbal spatřil, chopil se ho a se Simonou se s ním i dost vyblbnuli.

   

  „Tak trochu jsme si hráli na pana a paní Bondovi," usmíval se moderátor, který obdivuje Simonu Krainovou jak jako ženu, tak i topmodelku a naprostou profesionálku. „Ona je prostě skvělá a ten fén ji nejenom sluší, ale naprosto k ní jde. Kdo jiný, než ona by měla být ambasadorkou...," řekl Petr Říbal.

   

  Každá žena, která chce být krásná a líbit se, obzvlášť žena typu Simony Krainové, pohybující se ve fashion světě, chce mít krásné a kvalitní vlasy. S tím souvisí také péče o ně. A fénování vlasů je jedním ze základů péče po umytí.  

  Simona Krainová se stala tváří Valery pro zlatý fén Metal Master Light Gold!
   

   

  "Zlatý fén" je zárukou švýcarské kvality: fén disponuje 3 metry dlouhým kabelem, který má patentovaný systém Rotocord, díky němuž se nikdy nezamotá. Díky špičkové technologii ionizace už nehrozí rozlítané, elektrizující, vlasy. Kovové tělo je pozlaceno 24karátovým zlatem. Fén také disponuje speciálním povrchem, který se nezahřívá. Fén je navíc extrémně lehký do ruky, což ocení zejména profesionální kadeřníci, ale i ženy, které si vlasy fénují často. A samozřejmostí je i kvalitní švýcarský motor, který vydrží až 1 200 hodin provozu!

   

  Modelka si zlatý fén nemůže vynachválit! „Valera je pro mne kvalita. Je to vlastně takový ,luxusní šperk´ do koupelny," svěřila se Simona Krainová, která se stala tváří Valery.

   

  Krainová dobře ví, že péče o vlasy je hodně důležitá, nejenom pro modelky, ale všechny ženy. Ale i pro muže! „Své vlasy si hýčkám tím nejlepším. Nespokojím se s průměrem, chci pro své vlasy švýcarskou kvalitu. A hlavně je úžasné pro nás ženy také to, že se kabel nikdy nezamotá, no co víc si přát," řekla.

   

  Není to poprvé, co značka využívá ke své podpoře mediálně známou tvář. Švýcarského specialistu v oblasti vlasové péče v minulých dvou letech úspěšně zastupovala třeba Andrea Verešová. Spojení světové firmy a úspěšné modelky se osvědčilo. 

   

  „Tím, že jsme chtěli oslovit jak český, tak slovenský trh, byla volba tváře jednoznačná! Simonu Krainovou milují Češi i Slováci. Je uznávanou modelkou, moderátorkou a herečkou. A jestli je u nás někdo ve veřejném světě symbolem elegance a vytříbeného stylu, pak je to právě Simona Krainová," podotkl marketingový zástupce Valery pro ČR.

   

  Simona Krainová je poctěna tím, že může propagovat něco tak exkluzivního, jako je právě zlatý fén. „Je mi velkou ctí, že jsem byla oslovena, abych se stala tváří této skvělé, prověřené značky s mnohaletou historií. A zlatý fén, to je budoucí fenomén. Vždyť je to i pro pány ideální typ na skvělý dárek pro jejich přítelkyně, manželky nebo třeba maminky. Mám ráda originální, krásné a k tomu funkční věci. Tohle vše tento fén od Valery prostě jednoznačně splňuje," dodala topmodelka.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...