Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Sexy Dubaj

  Krainová v Dubaji jede: Žhavá chvilka romantiky ve výtahu s Vágnerem!

  20.01.2016 15:50 / celebrity google+ twitter facebook

  Modelka Simona Krainová odjela na začátku ledna do exotické Dubaje. Tam si užívá s rodinou chvíle v teple, zatímco u nás v Čechách pomalu zamrzá i Vltava. Na sociální síť přidává jednu sexy fotku za druhou. Při pohledu na její profil to však vypadalo, že je na dovolené sama. Nyní ale ukázala i svého manžela Karla Vágnera, se kterým si užili svůj dubajský flirt v hotelovém výtahu.

  Krainová lupa
  Krainová s manželem Karlem Vágnerem na dovolené v Dubaji | archiv

  Krainová si poslední dny v Dubaji užívá se syny Maxem, Brunem a manželem Karlem. Právě Vágner byl dosud jako Columbova žena a na fotkách své manželky se neobjevil. Až teď. 

  Simona je i po letech v manželství s Vágnerem zamilovaná pořád stejně, jako na začátku jejich vztahu.

   

  Fotka, na níž si dvojice užila romantickou chvilku ve výtahu, vypadá opravdu jako vystřižená z filmu Líbánky. Dvojice je i po 6 letech vztahu stejně zamilovaná a romantiku ve vztahu udržují podobnými rodinnými dovolenými.

   

  Simona se ale netají tím, že si občas odskočí od svých dětí a užijí si jen ve dvojici. Podobně měli jít loni do Paříže, ale po teroristických útocích na hlavní město Francie, své plány změnili.

   

  Modelka letos oslaví 43 let, přesto svým tělem porazí i mnohem mladší modelky. V posledních letech sice zpomalila tempo a věnuje se hlavně své rodině, i tak má stále dost kšeftů a je pořád v kurzu.

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...